Прехвърляне към съдържание

Снимка

Ревю: AIMP2

• Моля, влезте, за да отговорите
136 отговора по тази тема

#31 mathur

mathur

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 150 мнения

Публикувано: 07 March 2010 - 10:17

Мисля, че не може да записваш 5 радиа едновременно, но може би ако пуснеш 5 пъти плеъра и заредиш отделно радио във всяко стартирано копие? Не съм сигурен дали плеърът поддържа възможност за стартиране на повече от 1 копие обаче.

Да грешно се изразих,като се пуснат 5 плеъра дали може,но се оказва ,че не поддържа тази опция,жалко..Иначе ми хареса и има подобра и стабилна връзка от Уинампа.

#32 p17bull

p17bull

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 21 June 2010 - 18:08

Къде да нанеря файла от Radio Cap-a? След записване от радио.

#33 The Nightmare

The Nightmare

SECURITY IS JUST A LIE.......

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 366 мнения
  • Живущ в:гр. Велико Търново

Публикувано: 21 June 2010 - 18:32

Къде да нанеря файла от Radio Cap-a? След записване от радио.

C:\Documents and Settings\Your User Name\My Documents\2010.06.21
Ако не си бутал настроиките името на папката е с датата на записа

#34 tubleron

tubleron

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 218 мнения
  • Живущ в:Пловдив

Публикувано: 10 July 2010 - 20:45

Здравейте. Преинсталираха ми компа и започнах да слагам програмите.Естествено АИМП2 беше една от първите.....както и да е-направо на въпроса: Отварям папка с музика,давам команда-изпълни всички. Стрелката на мишката започва да мига а плеъра ми просвирва само по 2-3 секунди от песните,отваря ми се опцията за смяна на езиците и като опитам да ги затворя,зарежда следващата песен.Преинсталирах плееъра 5-6 пъти но без резултат.Пробвах различни версии,а в момента съм с 2.50 С Уиндоус ХП съм. СП-3 Ще съм благодарен ако имате идеи за проблема

#35 The Nightmare

The Nightmare

SECURITY IS JUST A LIE.......

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 366 мнения
  • Живущ в:гр. Велико Търново

Публикувано: 10 July 2010 - 21:13

Ами незнам за теб, но при мен като направя това, ми изкарва съобщение, че ще забави или нещо такова беше.По добре "вземи" папката и я пусни направо в работещият плеар.Има и опций за плеи листи и куп други глезотийки ... :thumbsup:

#36 tubleron

tubleron

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 218 мнения

Публикувано: 10 July 2010 - 23:00

Ами незнам за теб, но при мен като направя това, ми изкарва съобщение, че ще забави или нещо такова беше.По добре "вземи" папката и я пусни направо в работещият плеар.Има и опций за плеи листи и куп други глезотийки ... :thumbsup:

С две думи -Оправяй се сам- Мерси

#37 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23002 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 11 July 2010 - 04:04

С две думи -Оправяй се сам- Мерси

Малко нахално реагираш на опит за помощ.

Windows да не ти е самоделка? С колко файла е папката? Ако е с много, пробвал ли си с папка с малко файлове? Кои точно програми си инсталирал преди AIMP, защото е допустимо някоя от тях да причинява проблема по някакъв начин? И все пак пробвал ли си да провлачиш папка в плейлиста на плеъра?

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#38 tubleron

tubleron

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 218 мнения

Публикувано: 11 July 2010 - 07:45

Малко нахално реагираш на опит за помощ.

Windows да не ти е самоделка? С колко файла е папката? Ако е с много, пробвал ли си с папка с малко файлове? Кои точно програми си инсталирал преди AIMP, защото е допустимо някоя от тях да причинява проблема по някакъв начин? И все пак пробвал ли си да провлачиш папка в плейлиста на плеъра?

Реагирам така,просто защото не видях опит за помощ.Отговор който започва с думите-Не знам за теб,но при мен....не ме устроива.Съжелявам ако ти звучи нахално,но за мен това не е опит за помощ.Ако все пак не ме изтриете-За Уиндоуса не мога да гарантирам какъв е(Уж е чисто копие и минава проверката),но след всяка преинсталация съм винаги с него и до сега не съм имал проблеми.Плеъра винаги си е работил нормално.А преди него съм инсталирал Офис пакет на Микрософт,К-лаит кодеци, Ашампо,Мозила,КМплеър и Скайп. И да,като завлача папката свирят,но аз не искам да я влача , а да натисна -изпълни всички- Папката е с 22 песни,пробвах и с 12 и с 10 и все не става.

#39 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23002 мнения

Публикувано: 12 July 2010 - 06:11

Странно е наистина. Надали е от особена помощ, но можеш да опиташ да деинсталираш различни програми и да проверяваш дали ще има подобрение. Може би първо да опиташ с деинсталация на K-Lite пакета с кодеци. А Ashampoo да не е някоя от оптимизиращите им програми?

#40 lorams

lorams

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 06 December 2010 - 00:23

Здравейтеее днес си инсталирах AIMP2... след рестарта... не ми се смениха иконите ,а си останаха със Winamp/unninstal winampaa и сега са ми бяли... търсих във опците на player-a опитах и дясно копче propеrties дадох му винаги да отваря със AIMP2 и винаги до сега като му дам така се оправят и дадените икони... но тоя път не проработи. Как да го оправя?

#41 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23002 мнения

Публикувано: 06 December 2010 - 07:17

При отворен AIMP2 натисни Ctrl+P (на клавиатурата), за да се отвори прозореца с настройките, след което кликни на Associations (Асоцииране на файлове), кликни вдясно Enable all (Включване на всички) и накрая долу Apply (Приложи).

#42 bitrade

bitrade

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 46 мнения

Публикувано: 16 February 2011 - 16:41

А от къде да си намеря скинове за aimpa?

#43 Kras4ooo

Kras4ooo

Developer

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 564 мнения
  • Живущ в:София
  • Интереси:Компютри-Софтуер

Публикувано: 16 February 2011 - 16:54

Ето тук Aimp Skins също и ето тук Aimp Skins-2,а ето и един редактор с който също можеш да си направиш скинове Aimp Skins-Editor.

#44 bitrade

bitrade

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 46 мнения

Публикувано: 16 February 2011 - 17:34

Благодаря :thumbsup:

#45 dimi073

dimi073

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 35 мнения
  • Живущ в:Хасково

Публикувано: 16 February 2011 - 19:16

Aз в момента ползвам АИМП-2 на лаптопа и съм много доволен,обаче при опит да си инсталирам новата 3 версия мидава грешка-0хс000005 и после ми изписва,че е несъвместим и е за ХР.С уиндос7 ултимейт съм,2гб рам,2гхц цпу

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители