Jump to content

Ревю: AIMP2


Препоръчан пост

Настройки => Система / Трей, четеш и махаш отметките.

 

При теб получава ли се? Като махнеш всички отметки от там и минимизираш не отива ли пак в при часоника?

Защото при мен става така.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 136
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Снимката на лентата и трея е при минимализирана програма. Аз по принцип съм му забранил да се показва в лентата на задачите, а да се вижда само в трея, защото така е по-компактно. ;)
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
забелязах че след версия 2.6 започна да ме уведомява за ъпдейти на програмата и понякога става прекалено досадно с тези изскачащи прозорци, та единствения начин ,който открих да го махна, е като му забраня достъпа до интернет през стената (outpost). някой някакви идеи има ли възможности как да се спре тази автоматична проверка за обновявания ? гледах из менюто за ъпдейти, но не намерих подобна опция.
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Здравейте,аз също имам едим въпрос относно АИМПлпеъра.До скоро бях с версия 2.50 и тя имаше функция за конвертиране на даден аудио формат в Мп3 примерно.Имаше конвертор.А сега съм с версия 2.60 а не намирам такава опция.Нали уж е по-нова версия? Та въпроса ми е може ли да се изтегли и приложи допълнително въпросния конвертор за да го има пак в плеъра? Като плъгин ли или ще стане ли въобще?
Link to comment
Сподели другаде

Въпросните инструменти се свалят и инсталират отделно от страницата на програмата. Вече се именуват AIMP Tools

Благодаря draco_volans,стана работата :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Браво,много добро е обяснено всичко.Имам обаче едно питане как мога да отворя едновременно например да ми записва от 5 радиа- при Уинампа го има ,а тук ??Благодаря.
Link to comment
Сподели другаде

Мисля, че не може да записваш 5 радиа едновременно, но може би ако пуснеш 5 пъти плеъра и заредиш отделно радио във всяко стартирано копие? Не съм сигурен дали плеърът поддържа възможност за стартиране на повече от 1 копие обаче.
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...