Прехвърляне към съдържание

Снимка

Кратко ръководство за създаване на втори Skype акаунт с Multi Skype

• Моля, влезте, за да отговорите
98 отговора по тази тема

#16 Topper

Topper

Не го дразнете, хапе ;)

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 203 мнения
  • Живущ в:Панагюрище

Публикувано: 03 December 2007 - 10:01

А вярно ли е, че тази програма много често причинява проблеми с операционната система? Двама приятели вече ми се оплакаха, че скоро след като са я инсталирали ОС направо се е сринала.

Е те това очаквах да чуя.
Сега да ви опиша елементарния трик, който е част от т.нар. социален инженеринг (или хакинг)
Все знае как се ползва Скайп (нeкотролирано, страстно, с уклон към пристрастяване - хм, защо ли сме гледали този филм още '90-те с mIRC?) - следтователно ако искате да бъдете "лошия хакер", който с минимум усилия може да подчини няколко "зомбита" и да си вдигнете самочувствиет и адреналина, към коя програма ще се насочите? Браво на позналите - Скайп! И разбира се към онези потребители, които са пристрастени (невероятно, но има потребители с над 500 потребителя в листите си!!! ), които искат да пишат с няколко ника едновремено (раздвояване на личността, шизофрения?). Та правите елементарната програмка на Делфи. И то прекалено елементарна - не се задълбочавате да разучвате механизмите на Уин, нито процедурите на Делфи. Просто пишете в указанията, че за да работи ви трябват админски права - ха на бас, че потребителя ще ви даде! После си правите потребител и воала - имате достъп, ама пълен достъп, до компютъра на жертвата. Ако щете с отделечен десктоп дори. Единственото условие е жертвата да е с реално IP - някои от вас драги потребители, да не е с реално в нета? Може би за някой се грижат админи и са зад NAT/PAT, но това значи още повече работа за горките админи.
Та с две думи - подхвърляте примамката на зарибените, правите потребител, чиято парола знаете, молите да ви се дадат администраторкси права на потребителя и сте в играта. Rule the lamerz. Май така се казваше.

Моят съвет е - махнете веднага тази **** програмка, защото същото можете да си го направите с 3 клика и да си пускате Скайп (ако толкова много-отчаяно-страстно-непреодолимо желаете втори Скайп) с RMB и Run as...
Грамотен ли си?! | HiJackThis Reader - автоматично разчитане на логове от HiJackThis
Публикувано изображение Хубавите неща стават бавно.... и не винаги

#17 ivan100f

ivan100f

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 03 December 2007 - 21:26

Инсталирам по описания начин , работи но след рестарт се включва administrator multiskype освен моя user and...

#18 elssssss

elssssss

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 08 July 2008 - 10:06

Въииии.. как да си върна моя си акаунт.. той да си ми е администратор?????? Моля помогнете ми, защото баща ми ще ме убие.... Моляяяяяяя

Съжалявам, че пиша на латиница, ама кирилизатора ми е развален.

#19 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23003 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 08 July 2008 - 13:58

Старият акаунт не се трие. Не разбирам какъв е проблемът.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#20 Deyan92

Deyan92

Question Everything !!!

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 177 мнения
  • Живущ в:Razlog

Публикувано: 24 January 2009 - 10:59

http://video.data.bg/preview/68261 .... Help

#21 Deyan92

Deyan92

Question Everything !!!

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 177 мнения
  • Живущ в:Razlog

Публикувано: 24 January 2009 - 16:29

Общо зето - Не ми се стартира нов Skype. Права всичко както е показано.

#22 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4642 мнения

Публикувано: 26 January 2009 - 17:10

Пробвай с това: SkypeLauncher

#23 Nicol

Nicol

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 29 January 2009 - 12:16

След като инсталирах тази програма и рестартирах компа ми излезе само една иконка за администратор и това беше multiskypee и искаше парола. За 2 часа все пак налучках,че е skype паролата. Но сега windowsa ми стартира с новия администратор,а аз си искам стария. Не го намирам обаче на user accounts. Някой може ли да ми помогне?

#24 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23003 мнения

Публикувано: 29 January 2009 - 18:38

Ще може ли шотче на User accounts?

#25 Nicol

Nicol

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 29 January 2009 - 21:14

Ето разбира се,че може

Много си искам стария акаунт,понеже някой неща от C: ми трябват. А и на този акаунт не мога да си направпя quich lunch иконки долу в лентата. :lookaround:

#26 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23003 мнения

Публикувано: 29 January 2009 - 21:45

Опитай следното:
1) Start -> Run -> напиши control userpasswords2 -> OK;
2) маркирай акаунт Administrator;
3) махни отметката на Users must enter a user name and password to use this computer и потвърди с OK;
4) в появилия се прозорец ще бъде написано името на акаунта за автоматично логване, нужно е да напишеш два пъти паролата на въпросния администраторски акаунт (в полета Password и Confirm Password); ако няма парола, остави полетата празни; потвърди с OK;
5) рестартирай системата.

#27 Nicol

Nicol

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 3 мнения

Публикувано: 29 January 2009 - 22:42

Опитай следното:
1) Start -> Run -> напиши control userpasswords2 -> OK;
2) маркирай акаунт Administrator;
3) махни отметката на Users must enter a user name and password to use this computer и потвърди с OK;
4) в появилия се прозорец ще бъде написано името на акаунта за автоматично логване, нужно е да напишеш два пъти паролата на въпросния администраторски акаунт (в полета Password и Confirm Password); ако няма парола, остави полетата празни; потвърди с OK;
5) рестартирай системата.

Страшно ти благодаря за помощта, стана ! Вече съм със стария администратор и мисля да ползвам skype launcher.

#28 WWE

WWE

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 17 мнения

Публикувано: 17 February 2009 - 15:51

Страшно ти благодаря за помощта, стана ! Вече съм със стария администратор и мисля да ползвам skype launcher.

Инсталирах си Mylti skype и след като си отворих нов skype- прозорец flextipa, т.е. фонетиката. Тръгвам да пиша на бълг., а ми излизат долните (червените) букви. Не мога да го покажа, тъй като тук си пиша нормално, т.е. лат. и кирилските букви са ми на едно и също място. Моля за отговор и помощ, защото този проблем ми се появи само на втория създаден skype?

#29 Topper

Topper

Не го дразнете, хапе ;)

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 203 мнения
  • Живущ в:Панагюрище

Публикувано: 17 February 2009 - 18:31

Защото програмите за мулти-скайп акаунти правят втори акаунт (задължително администратор, без да има нужда, и задължително без парола, за да е по-готино)
Разбирам, че и ФлексТъп си си качил, не виждам защо, вече ти е омазан уиндоуса, който прекрасно поддържа кирилица от 1998г. насам
Както и да е - влез във втория акаунт и си настрой и там кирилицата.
Апропо, обърни внимание дали ФлексТъп не ползва великата едноклавишна-кобинация за превключване CTRL, че така няма и да разбереш кога си превключил на някоя подредба, без да искаш.
Успех
Грамотен ли си?! | HiJackThis Reader - автоматично разчитане на логове от HiJackThis
Публикувано изображение Хубавите неща стават бавно.... и не винаги

#30 IVAN

IVAN

Мечорат Пухашвили

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4642 мнения

Публикувано: 17 February 2009 - 23:37

Skype Launcher - http://forum.skype.c...showtopic=88055
Мисля, че е по-доброто и лесно решение за 2-ри Skype

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители