Jump to content

Кратко ръководство за създаване на втори Skype акаунт с Multi Skype


Препоръчан пост

Защото програмите за мулти-скайп акаунти правят втори акаунт (задължително администратор, без да има нужда, и задължително без парола, за да е по-готино)

Разбирам, че и ФлексТъп си си качил, не виждам защо, вече ти е омазан уиндоуса, който прекрасно поддържа кирилица от 1998г. насам

Както и да е - влез във втория акаунт и си настрой и там кирилицата.

Апропо, обърни внимание дали ФлексТъп не ползва великата едноклавишна-кобинация за превключване CTRL, че така няма и да разбереш кога си превключил на някоя подредба, без да искаш.

Успех

 

 

Много ще се радвам, ако ми кажеш как точно да си настроя кирилицата и на втория акаунт? Не съм много наясно с употребата на втори скайп-прозорец и затова искам да питам как да си стартирам всеки път втория скайп?

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 98
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Skype Launcher - http://forum.skype.com/index.php?showtopic=88055

Мисля, че е по-доброто и лесно решение за 2-ри Skype

 

 

Всъщност кой вариант е най-безопасен, от гледна точка на защитата някой друг да не ти използва или пък влиза във втория акаунт?

Моля за помощ тъй като нямам никаква представа?

Link to comment
Сподели другаде

Всъщност кой вариант е най-безопасен, от гледна точка на защитата някой друг да не ти използва или пък влиза във втория акаунт?

Моля за помощ тъй като нямам никаква представа?

По-безопасен е начина описан в темата(първия пост).

Защото тази програма, която дадох в предния си пост, я пускаш и тя стартира Skype-те, чийто данни си вкарал.

Link to comment
Сподели другаде

По-безопасен е начина описан в темата(първия пост).

Защото тази програма, която дадох в предния си пост, я пускаш и тя стартира Skype-те, чийто данни си вкарал.

 

 

Т.е. да разбирам, че по-безопасен е варианта Mylti skype, така ли? И защо тогава той е по-безопасен?

Link to comment
Сподели другаде

Аз предлагам др решение,но то работи само под Vista и със Skype 4.0. Пробвал съм го под XP, но не работи (на виртуална машина). Създавате нов път на skype, после Properties и от там кадето е адреса пишете /secondary, Apply и OK и готово
Link to comment
Сподели другаде

Аз предлагам др решение,но то работи само под Vista и със Skype 4.0. Пробвал съм го под XP, но не работи (на виртуална машина). Създавате нов път на skype, после Properties и от там кадето е адреса пишете /secondary, Apply и OK и готово

 

 

Моя skype, с който работя е 3.8, т.е. предната версия. И се интересувам за него!

Link to comment
Сподели другаде

Т.е. да разбирам, че по-безопасен е варианта Mylti skype, така ли? И защо тогава той е по-безопасен?

Да, той е по-безопасен.

Защото при Skype Launcher въвеждаш данните на Skype-вете и при пускане на Skype Launcher се пускат всичките Skype-ве на всичките потребители, чиито данни са въведени. И така пускам програмата и ти се пуска скайпа. Едното решение за да ти се влиза директно в акаунта(поне предполагам за него, не съм го пробвал), е да напишеш грешна парола в Skype Launcher-а и така да ти се пусне 2-рия скайп и след това да му въведеш паролата и т.н.

 

 

Докато при МултиСкайпа, се създава нов администраторски акаунт и чрез него се зарежда 2-рия Skype, на който може да не си въвел да се логва автоматично.

 

Дано да си ме разбрал :)

Link to comment
Сподели другаде

Да, той е по-безопасен.

Защото при Skype Launcher въвеждаш данните на Skype-вете и при пускане на Skype Launcher се пускат всичките Skype-ве на всичките потребители, чиито данни са въведени. И така пускам програмата и ти се пуска скайпа. Едното решение за да ти се влиза директно в акаунта(поне предполагам за него, не съм го пробвал), е да напишеш грешна парола в Skype Launcher-а и така да ти се пусне 2-рия скайп и след това да му въведеш паролата и т.н.

 

 

Докато при МултиСкайпа, се създава нов администраторски акаунт и чрез него се зарежда 2-рия Skype, на който може да не си въвел да се логва автоматично.

 

Дано да си ме разбрал :)

 

 

Вторият ми скайп е чрез Мулти Скайп, следвах стъпките описани по-горе в темата и стана. Само че сега не ми е много ясно как да си го стартирвам всеки път като си пускам компютъра? Може ли малко повече инфо за този Мулти скайп, ще съм мн благодарна?! Като създадох втория акаунт не ми иска да въвеждам парола и затова се притеснявам, че така може всеки да ми влиза във втория скайп-прозорец?

Мерси предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Вторият ми скайп е чрез Мулти Скайп, следвах стъпките описани по-горе в темата и стана. Само че сега не ми е много ясно как да си го стартирвам всеки път като си пускам компютъра? Може ли малко повече инфо за този Мулти скайп, ще съм мн благодарна?! Като създадох втория акаунт не ми иска да въвеждам парола и затова се притеснявам, че така може всеки да ми влиза във втория скайп-прозорец?

Мерси предварително!

 

 

Няма ли да се намери някой да ми отговори на въпросите? Къде изчезнаха специалистите в този раздел?

Link to comment
Сподели другаде

Борят се с престъпността.

 

 

Нямах предвид това, но щом искаш да си остроумен, давай!

А сега по същество, ще може ли някой да ми отговори, тъй като е важно за мен!

Все пак искам да съм сигурна в действията си!

Link to comment
Сподели другаде

Нямах предвид това, но щом искаш да си остроумен, давай!

Спокойно, нямам намерение да остроумнича излишно. Просто да ти обърна внимание, че е възможно потребителите, които са наясно с тези програми, защото се занимават с 10526 акаунта на Skype едновременно, да нямат време и са заети с лични проблеми. Все пак и те са хора и не могат да са онлайн във форума постоянно. Ако беше платена гореща линия да разбирам защо се дразниш, но при положение, че всичко е безплатно, е някак нахалничко да се дава зор по такъв начин. Т.е. можеше и малко по-учтиво.

 

P.S.: типична българска черта е да се възприема всичко за даденост.

Link to comment
Сподели другаде

Спокойно, нямам намерение да остроумнича излишно. Просто да ти обърна внимание, че е възможно потребителите, които са наясно с тези програми, защото се занимават с 10526 акаунта на Skype едновременно, да нямат време и са заети с лични проблеми. Все пак и те са хора и не могат да са онлайн във форума постоянно. Ако беше платена гореща линия да разбирам защо се дразниш, но при положение, че всичко е безплатно, е някак нахалничко да се дава зор по такъв начин. Т.е. можеше и малко по-учтиво.

 

P.S.: типична българска черта е да се възприема всичко за даденост.

 

 

Здравейте,

много съм притиснена какво става, днес сутринта се опитах да си вляза във втория скайп-прозорец, чрез Мулти скайп, но като натискам Run another Skype instance не ми се отваря!

Моля Ви кажете защо се получава така?! Благодаря предварително!

Link to comment
Сподели другаде

Start->Run->Services.msc

Fast User Switching Compatibility

Провери дали е пуснат този сървиз

 

 

Ето това намерих:

Stop the service

Restart the service

Description:

Provides management for applications that require assistance ....

Какво да правя?

 

Start->Run->Services.msc

Fast User Switching Compatibility

Провери дали е пуснат този сървиз

 

 

Какво да правя? Не искам да си загубвам предишния скайп прозорец, който ползвах, тъй като имам важна информаци в хронологията!?

Цяла седмица си го отварях без проблем и сега изведнъж се бъгна нещо!

 

Start->Run->Services.msc

Fast User Switching Compatibility

Провери дали е пуснат този сървиз

 

 

Какво да направя, за да не си загубя хронологията от предишния ми скайп прозорец?

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...