Jump to content

Проблем с бутоните в Invision Power Board


Препоръчан пост

Имам проблем с бутоните в IPB форум версия 2.1.5 Просто нестават и нестават.Скиновете се качват ,но бутоните неискат.Пробрвам през Admin CP->Look&Feel->Skin Import->Import Skin Images и не слагам име за да използва изображенията и пак нищо ;( Дори и да слагам име пак същото.Има ли друг начин през фтп-то ?Благодаря предварително :) А иначе всичко е точно..изписва ,че са успешно качени ,но просто не ги използва..стоят си бутоните и картинките от скрипта по default

------------------------------

Аа не не има и друга опция значи като влезнеш в Skin manger-Edit Skin Settings и след като влезнеш там избираш кои бутони да се използвам.Там му е цаката :D Иначе благодаря :)

Link to comment
Сподели другаде

Сега имам друг въпрос,ако знаете от къде мога да изтрие импортнатите бутони ,че са доста и ми пречат...в смисъл в коя папка във фтп-то се качват.Благодаря Ви :)

И друг проблем..на някои от темите ми излиза маймуница..а на default-a и на някои други теми си излиза бг.Това има ли оправия?Май в темата се пипаше тогава?

----------------------------

И този за маймуницата го оправих Skin Manager ->Edit Skin Board and нз си кво.Пише отстрани формат на четене windows-1251 и го направих utf8 :)

Остана само за триенето на предишните качени бутони

-------------------------------------

И още една молба..съжалявам ,че постоянно едитвам ,но ако можете да ми кажете как да мина от 2.1.5 на по-нова версия,безплатен ли е лицензът за упдейт и ако може линк към този ъпдейт :)

Link to comment
Сподели другаде

И още една молба..съжалявам ,че постоянно едитвам ,но ако можете да ми кажете как да мина от 2.1.5 на по-нова версия,безплатен ли е лицензът за упдейт и ако може линк към този ъпдейт :)

Трябва да си закупиш форумната система и от официалния им сайт ти пращат известия за новите версии и дали искаш да обновиш до последната версия.

 

btw останали някой въпрос, на който не отговорено, че аз лично се обърках :)

Link to comment
Сподели другаде

Сега имам друг въпрос,ако знаете от къде мога да изтрие импортнатите бутони ,че са доста и ми пречат...в смисъл в коя папка във фтп-то се качват.Благодаря Ви :)

Май само това :bgflag:

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
След като ги качиш в фтп-то .. или си изтрий кефа на браузъра или отиди някъде където има бутони и дай Ctrl+F5 ( ако си с Firefox ) и ще се оправи :)

При мен не се оправя. Иконите продължават да липсват.

http://aycu23.webshots.com/image/40462/2004844574293689081_rs.jpg

Също и в ACP-то.

http://aycu35.webshots.com/image/41314/2004826186963490840_rs.jpg

 

При самата инсталация на самия форум също има проблемация. Колкото и пъти да го преинсталирам IP.Board.Pro се зарежда почти изцяло бял и менютата са прозрачни. Това не е болка. Бих искал помощ по първия проблем най-вече, ако е възможно. :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Според мен това е заради неправилно качени файлове или грешен темплейт на облика на форума. Провери дали си качил всичко, виж дали при друг облик няма да има отново икони и виж дали няма някакви промени по този облик (в администраторския панел).
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...