Jump to content

Дженифър Лопес ще(ше) да изнесе концерт в София на 2 май


Препоръчан пост

:haha: :haha: :haha: 7 билета ?!! за Джей Ло?!!! Нищо лично, ама де тоз ентусиазъм?

 

То и аз щях да ида, ако нашите ме бяха пуснали. Но сега се радвам, че няма да идва, защото тъкмо няма да ме е яд, че не съм била :P

Link to comment
Сподели другаде

То и аз щях да ида, ако нашите ме бяха пуснали. Но сега се радвам, че няма да идва, защото тъкмо няма да ме е яд, че не съм била :P

 

baby_face ако беше си купила билет нямаше за какво да те яд че няма да идиш.Защото организаторите на концерта казаха че хората който са си купили билети могат след 17 май да идат ида си ги върнат а те ще им върнат парите.

Link to comment
Сподели другаде

Единствената логична причина Дженифър Лопес да откаже турне, като рискува да бъде дадена под съд, е евентуална бременност, коментираха познавачи на шоубизнеса, когато се разбра, че латинодивата е отменила концертите си в Мумбай, Дубай, Истанбул, Солун, Москва и София.

Ако предположенията в американската преса се потвърдят официално, това ще е първата рожба на Джей Ло. Бащата на бебето - третият й съпруг Марк Антъни, вече има три деца от предишния си брак и друга своя връзка.

Според сп. "Ин тъч" звездата е вече в третия месец и раждането се очаква около Коледа. Световните агенции припомнят, че в началото на май актрисата/певица се появи на церемония по връчването на латинонагради в Лос Анджелис с неподдържана прическа, която веднага направи впечатление на папараците.

Освен на посивелите корени на косата, някои наблюдателни репортери обаче са обърнали внимание и на коремчето й. Отлагането на турнето и зад Океана това бе изтълкувано като поредното косвено потвърждение на слуховете, че е бременна.

 

източник: netinfo.bg

 

Ха, дано да е вярно, ако е заради бебок, ще й го простим :yeah:, но ако всички жени, когато понапълнеят и (за)пуснат коремчета са бременни... :crazy:

Link to comment
Сподели другаде

baby_face ако беше си купила билет нямаше за какво да те яд че няма да идиш.Защото организаторите на концерта казаха че хората който са си купили билети могат след 17 май да идат ида си ги върнат а те ще им върнат парите.

 

 

Знам, че щяха да ми върнат парите. Говоря, че щеше да ме е яд, ако въобще имаше концерт и аз не съм там ;)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...