Прехвърляне към съдържание

Снимка

Какво слушате в момента?

• Моля, влезте, за да отговорите
545 отговора по тази тема

#541 kim

kim

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 7 мнения

Публикувано: 13 August 2014 - 09:02

#542 kim

kim

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 7 мнения

Публикувано: 14 August 2014 - 07:39

#543 Stoyannov

Stoyannov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1566 мнения

Публикувано: 14 August 2014 - 22:43

#544 kim

kim

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 7 мнения

Публикувано: 15 August 2014 - 08:00

#545 abracadabra

abracadabra

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 991 мнения

Публикувано: 15 August 2014 - 09:06

....Мило момиче, моля,  не обръщай този сайт на http://www.kaldata.c...ser/125808-kim/

Това, според мен е чисто спамене, сайта е с по-друга насоченост. Дори и писането в такива теми, трябва да изразява нещо.  Не да превърнеш в Ю-тюб темата.(При това проверих, едни и същи клипове постваш и на двете места...). 

Пиши си там за да си запълваш времето, а тук ще получиш качествена помощ относно всичко свързано с компютрите и техниката. А, ако можеш да помогнеш на някого в тези области, -моля заповдай. 

П.П.

Извинявам се към всички съфорумци тук за този ми критичен и назидателен(ако така го разбират някой) тон, но не искам сайта да става клюкарник на червени бабички с младежки никове, които си прекарват времето в хейтене. За това си има бозаджийски сайтове. Ако греша, -моля поправете ме. Приемам критика от всеки. И, знам че си има администратори за това, ...-просто изказвам мнението си, и разбирам че може да не съм обективен с това си мнение.

УСПЕХ!!!  "Злото е безсилно, когато Доброто е Безстрашно!" 

#546 kim

kim

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 7 мнения

Публикувано: 15 August 2014 - 09:42

....Мило момиче, моля,  не обръщай този сайт на http://www.kaldata.c...ser/125808-kim/

Това, според мен е чисто спамене, сайта е с по-друга насоченост. Дори и писането в такива теми, трябва да изразява нещо.  Не да превърнеш в Ю-тюб темата.(При това проверих, едни и същи клипове постваш и на двете места...). 

Пиши си там за да си запълваш времето, а тук ще получиш качествена помощ относно всичко свързано с компютрите и техниката. А, ако можеш да помогнеш на някого в тези области, -моля заповдай. 

П.П.

Извинявам се към всички съфорумци тук за този ми критичен и назидателен(ако така го разбират някой) тон, но не искам сайта да става клюкарник на червени бабички с младежки никове, които си прекарват времето в хейтене. За това си има бозаджийски сайтове. Ако греша, -моля поправете ме. Приемам критика от всеки. И, знам че си има администратори за това, ...-просто изказвам мнението си, и разбирам че може да не съм обективен с това си мнение.

Прав си , коментарите са излишни .Няма проблем, но за уточнение не съм се стремяла да превръщам този форум в калдата .

лек ден

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители