Jump to content

Какво слушате в момента?


Препоръчан пост

Просто кажете какво слушате в момента, защо го слушате,какво ви харесва и какво мислете,че ще хареса на другите потребители

 

 

Late Night Alumni-empty streets B)

Редактиран от vincenzo
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 545
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Хайде на направим темата по-интересна, за да не прилича толкова на тема за чат.

 

Предлагам като споделяме какво слушаме в момента да кажем и защо го слушаме, какво ни харесва, какво може да се хареса на другите потребители.

 

Иначе общо взето можем да изброяваме безкрай докато не се свършат песните и темата ще стане списък, от който можем да си направим playlist ;)

Link to comment
Сподели другаде

Вече съм на любимата ми Lara Fabian :P

 

И на мен ми харесва, затова те поздравявам с любимата ми нейна - Je T`aime :)

 

А останалите поздравявам с Tori Amos - Sweet the sting. Бавна, отпускаща.. леко блус даже може да се каже :P

Link to comment
Сподели другаде

Аз съм си пуснал радио FM+ online и си слушам, без да се налага да си избирам песни. Това радио е най-доброто според мен, защото пускат и стари и нови песньовки :D

Това е сайтът на радиото :D

Link to comment
Сподели другаде

Хайде на направим темата по-интере да не прилича толкова на тема за чат.

 

Предлагам като споделяме какво слушаме в момента да кажем и защо го слушаме, какво ни харесва, какво може да се хареса на другите потребители.

 

Иначе общо взето можем да изброяваме безкрай докато не се свършат песните и темата ще стане списък, от който можем да си направим playlist ;)

Аз съм за!! :P

Angelo Telidis-lush. Общо взето всичко ми харесва без чалгата (нека някои хора не се обиждат) .

B)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...