Jump to content

Ръководство за създаване копия на защитени оригинални DVD дискове


Препоръчан пост

Искам да попитам, защо като стигна вече на записването в CLONEDVD, ми вади диска от записвачката и като го поставя отново, пак ми го изкарва и ме моли да го вкарам отново? Моля за помощ :)

Колко GB е оригиналният ти диск? Ако е повече от 4.38 Гб трябва да плзваш за запис DVDR DL

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 34
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Да не си сложил без да искаш малката прозрачна шайбички която върви с дисковете,защото аз така си прецаках старата записвачка? Четеше само записаните дискове, но не разпознаваше празните. Въобще, можеш ли да правиш какъвто и да е запис на DVDносител или записвачката винаги го изплюва?
Link to comment
Сподели другаде

Със записването всичко си е OK, така става само, като записвам оригинални дискове чрез CLONEDVD.Незнам, дали не е от това, че докато ми отваря диска чрез AnyDVD, ми пише, че след като изляза от програмата, всички настройки, които съм направил, няма да се сейфът?
Link to comment
Сподели другаде

  • 6 years later...

 Здравейте, разглеждах това ръководство и не намерих това което ме интересуваше, а именно как мога да копирам целия филм от диска на твърдия диск само, че да не е на отделни части а да го направя цял филма от началото до края на филма в един клип. Надявам се да ме разберете какво искам да ви кажа и ако знаете начин как да го направя да ми кажете.

Link to comment
Сподели другаде

 Здравейте, разглеждах това ръководство и не намерих това което ме интересуваше, а именно как мога да копирам целия филм от диска на твърдия диск само, че да не е на отделни части а да го направя цял филма от началото до края на филма в един клип. Надявам се да ме разберете какво искам да ви кажа и ако знаете начин как да го направя да ми кажете.

 

Чети бе човек! Защо не четеш? Womble MPEG Video Wizard DVD

Получаваш един голям MPEG2 оригинален суров материал без прекодиране.

Link to comment
Сподели другаде

Най добрата програма за автоматично извличане на видеото и субтитрите от ДВД е

Auto Gordian Knot 2.55

 

Напълно автоматично извлича Видеото, аудиото и субтитрите

позволява двойна обработка на видеопотока във формат DivX/XviD

 

може да пробваш с нея

 

за декриптиране на видеото се ползва тази програма DVD Decrypter

 

ако има защита разбира се, потърси ги в мрежата и ще ги намериш

                                                              

                                                                                                                Късмет

Link to comment
Сподели другаде

Ако наистина е оригинален закупен диск, а не изтеглен от торент тракер или получин при покупка на вестник/списание, ще трябва да бъде декриптирано съдържанието. По-подробни инструкции можеш да намериш в този коментар.

 

След като го декриптираш, можеш да използваш друга програма за репакетиране на съдържанието. За MPEG файл можеш да пробваш VOB2MPG. Ако искаш MKV, хвърли око на MKVToolNix или MakeMKV.

Това при положение, че искаш да копираш оригиналните потози 1:1, без да компресираш нищо.

Link to comment
Сподели другаде

 искам да ви кажа че стана, но филма е много голям 10 ГБ, можете ли да ми препоръчате някоя програма за намаляване на размера на клипа, но качеството да си остане същото

Link to comment
Сподели другаде

Ти не каза дали искаш само да репакетираш оригиналните потоци от DVD диска или искаш и да компресираш, затова предположих, че става въпрос за първото.

 

Не знам точно какво разбираш под „качеството да си остане същото, но за всеки случай ще поясня, че няма начин да се намали размерът (т.е. да се компресира), без това да се отрази негативно върху качеството. Дали ще се забележи разлика е вече съвсем отделен въпрос и точно това е идеята на компресията: размерът да се намали драстично, без това да има видими последици, или поне да ги сведе до миниум.

 

Лично аз препоръчвам да компресираш в MKV. За целта можеш просто да продължиш инструкциите в ръководството, което ти дадох по-рано за декриптиране. Всичко е там.

Ако държиш да компресираш в AVI, можеш да погледнеш тази тема.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...