Jump to content

Проблем с български интерфейс на Nero 6


Препоръчан пост

Моля Ви ,ако знаете кажете ми защо след инсталирането на БГ интерфейс 6.6.1.15а на Неро 6.6.1.15а не ми се смени езика на бг,както беше с предишната ми версия на Неро 6.6.1.6.Да не би да съм объркала мястото на инсталиране?Свалих го от www.bg-interface.net.
Link to comment
Сподели другаде

Единственото, което ми идва на ума в момента е да се увериш, че си инсталирал езиковия пакет в същата папка, в която е инсталирано и Нерото. Утре ще проведа тест, да видя как се държи преводът при мен и ще пиша.
Link to comment
Сподели другаде

Аз съм правил два опита и двата бяха абсолютно успешни, така че странно откъде се появява проблема. Освен да си сложил старото Неро в някоя друга папка. Бих те посъветвал също да пробваш да ги деинсталираш и двете и да ги инсталираш наново в една и съща папка, както ти каза Nicky
Link to comment
Сподели другаде

При мен също локализацията на български език беше успешна и двете програми ги инсталирах в папката по подразбиране (C:\Program Files\ahead) и всичко беше на 6 :)
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

Здравейте! Искам да попитам за някоя програма на NERO за записване на български език.

Качих една програма на флашката от приятели която е на български език ,и когато я сложа в моя компютър я отваря на английски .Какво да правя?

Предварително ви БЛАГОДАРЯ!

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте! Искам да попитам за някоя програма на NERO за записване на български език.

Качих една програма на флашката от приятели която е на български език ,и когато я сложа в моя компютър я отваря на английски .Какво да правя?

Предварително ви БЛАГОДАРЯ!

Принципно има 2 начина за действие:

1) Сваляш руската версия на Nero 8 (185мб) и инсталираш този пакет за български интерфейс

2) Сваляш олекотената версия на Nero 8 (тове е неофициална вресия, без никакви гаранции, но за мен работи добре) и инсталираш този пакет за български интерфейс

 

Ако има нещо неясно - питай ;) и успех!

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...