Jump to content

Ръководство за инсталиране и работа със CCProxy


Препоръчан пост

Ако твоят ping към него е нисък, е възможно твоят да падне, но аз не бих очаквал чудеса. Не вярвам да влоши неговия ping, но дори и да влоши, ще е с малко. По-скоро ще натовари компютъра му леко и ще му затлачи още повече връзката като скорост ако неговата не е бърза.

Още един глупав въпрос :

Аз съм на ADSL в гр. Казанлък а приятелят ми е в София на LAN , мойте сървъри през който аз минавам ми скапват пинга .Ще може ли с това прокси аз да ползвам неговото трасе?

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Ако компютрите/рутерите, през които минава твоята връзка, ти скапват пинга, то пътят до твоя познат по всяка вероятност също ще минава през тях.
Link to comment
Сподели другаде

Ако компютрите/рутерите, през които минава твоята връзка, ти скапват пинга, то пътят до твоя познат по всяка вероятност също ще минава през тях.

Не tracert-та показва съвсем различно трасе

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!Моят проблем е следния...Искам да играя CS он-лайн,но съм с маскирано ИП...Как мога да играя и дали изобщо има такава възможност?Благодаря предварително!
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте въпроса ми е към Tragedy отностно работата на Мирк през CCproxy защото не успях да я настроя ако можеш да ми кажеш малко по подробно как става защото пробвах начина който си написал но не стана

 

МЕРСИ

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!Моят проблем е следния...Искам да играя CS он-лайн,но съм с маскирано ИП...Как мога да играя и дали изобщо има такава възможност?Благодаря предварително!

Искаш да играеш CS през прокси?

Link to comment
Сподели другаде

Да,но не съм аз главния...И съответно моето ИП е маскирано и не ми дава да се кънектна...То към никоя игра не ми дава да се кънектна,но най-много искам за CS и затова се интересувам за нея...Ако може да помогнете
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Здравейте, много ми беше полезна тази тема, но ако може някой да ми каже как да настроя да мога да играя игрите от yahoo, защото когато вляза в стаявта с играчите и ми казва че няма връзка със сървъра, и windows-ки те (XP) игри също ако могат да се настройват с прокси. Мерси
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, много ми беше полезна тази тема, но ако може някой да ми каже как да настроя да мога да играя игрите от yahoo, защото когато вляза в стаявта с играчите и ми казва че няма връзка със сървъра, и windows-ки те (XP) игри също ако могат да се настройват с прокси. Мерси

Предполагам, че минаваш през proxy сървър и затова не става. Ако е така, в случая CCProxy няма да ти помогне за съжаление.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

здравейте. Имам един въпрос.

Защо ни е нужна такава програма за връзка с интернет при положение, че има много по лесен начин споменат вече?

 

С риск да изпадна в off-topic, държа да направя едно уточнение - Интернет на втория компютър може да се пусне и без използването на прокси, а чрез поделяне на връзката с Internet connection sharing. Само че има риск интернет доставчикът да проверява мрежата си, за да открива точно подобен тип връзване, защото в крайна сметка си платил за 1 компютър, а ползваш 2. Ако мога да направя аналог - това е все едно да си разклониш ръчно кабелната телевизия вкъщи, за да си имаш кабелна на всеки телевизор. С проксито рисковете да те засекат се свеждат до минимум, макар че не е невъзможно.

 

Като добавка на това искам да спомена, че ако интернет доставчика иска да разбере дали се ползват повече от едно ПС ще разбере и още нещо за връзка през Internet connection sharing на 2-рото ПЦ трябжа да му се зададът параметри на DNS Server, а според мене тези параметри ги знае интернет доставчика.

Като съвет мисля, че е по добре първо да се обадим на интернет доставчика и после да правим каквото и да е ;) ще си спестим доста главоболия.

Аз лично съм с две ПС-та и използвам Internet connection sharing. Бързо и лесно е за ползване :) Нужно е само едно обаждане са се наичат настроиките за DNS Server и малко настройки още :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
здравейте. Имам един въпрос.

Защо ни е нужна такава програма за връзка с интернет при положение, че има много по лесен начин споменат вече?

 

 

 

Като добавка на това искам да спомена, че ако интернет доставчика иска да разбере дали се ползват повече от едно ПС ще разбере и още нещо за връзка през Internet connection sharing на 2-рото ПЦ трябжа да му се зададът параметри на DNS Server, а според мене тези параметри ги знае интернет доставчика.

Като съвет мисля, че е по добре първо да се обадим на интернет доставчика и после да правим каквото и да е ;) ще си спестим доста главоболия.

Аз лично съм с две ПС-та и използвам Internet connection sharing. Бързо и лесно е за ползване :) Нужно е само едно обаждане са се наичат настроиките за DNS Server и малко настройки още :)

Ами то си го е казал Neuton Gimic, че доставчика може да те засече ;)

 

Чрез тази програма можеш да създадеш виртуално прокси на даден компютър и така да пуснеш Интернет на втори компютър. Т.е. да речем че имаш два компютъра, единия е свързан към Интернет и има две мрежови карти. Искаш да свържеш втори компютър към първия и тази програмка ти помага да направиш прокси, което след това задаваш в настройките на програмите от втория компютър. Т.е. казваш на Firefox-а на втория компютър да речем да използва за прокси сървър първия компютър и така имаш нет и на втория комп.

 

Например аз вкъщи съм свързан към Интернет с настолния си компютър, но когато Мирето си вземе лаптопа вкъщи й пускам Интернет през bluetooth.

 

Ако не е станало ясно ще обясня още по-подробно.

 

 

 

plam Публикувано на Вчера, 17:34

Здравейте , искам да попитам автора на темата , как точно става пращането на нет към лаптоп чрез блутут ?

Заповядай

Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...

Здравейте,

 

следвах указанията ви за инсталирането на CCProxy. Всичко протече успешно и 2 дни имах интернет на втория си компютър. Проблемът е, че днес, на третия ден, интернетът на втория компютър спря изведнъж, без да пипаме нищо, и излезе следния огромен надпис в браузъра (Opera и IE) спря да работи и Skype и всичко останало

 

The onlin users' count exceeds the license's permission. You need to purchase or upgrade your license.

 

Звъннах на доставчика - Spectrum Net, от там казаха, че не ограничават потребителите и че проблемът не е от тях, не са ме ограничили.

 

Въпросът ми е на какво се дължи това? Какво толкова съм превишил? Странно. Бихте ли ми дали някакви указания или евентуално да използвам друга прокси програмка?

 

Благодаря ви предварително за помощта!

Link to comment
Сподели другаде

Не работя и не съм работил почти никак с CCProxy, но е очевидно, че лицензът ти за програмата е нелегален и програмата го е засякла и е ограничила функционалността си заради това.
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...