Jump to content

Ръководство за инсталиране и работа със CCProxy


Препоръчан пост

Здравейте , ползвам ccproxy но ми излезе проблем с програмата Hamachi , която е инсталирана на втория ми компютър и тъй като няма тя настройки за въвеждане на host и port не може да се свърже. Дали има някакво решение на въпроса
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 54
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Доколкото знам Hamachi все още не поддържа свързването през прокси, така че засега това е невъзможно. Чуха се слухове, че новата версия 1.0 щяла да поддържа, но засега няма нищо сигурно.
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Здравейте! :) Аз искам попитам дали трябва да направя допълнителни настройки в самата програма, за да си пусна интернет към втори компютър, и ако трябва , какви точно трябва да направя. Предварително съм свързал двете машини във работеща вътрешна локална мрежа.
Link to comment
Сподели другаде

За някакви конкретни настройки не се сещам. По подразбиране програмата позволява на всички да се свързват с нея и да я ползват, така че май няма да има нужда да правиш нещо. Настройки ще трябва да се правят обаче, на компютъра, на който се пуска интернет. Ще трябва да се нагласят прокси настройките на програмите, които ползват интернет. Нужните портове можеш да видиш като цъкнеш Options в самата програма.
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте! :) Аз искам попитам дали трябва да направя допълнителни настройки в самата програма, за да си пусна интернет към втори компютър, и ако трябва , какви точно трябва да направя. Предварително съм свързал двете машини във работеща вътрешна локална мрежа.

Като се прибера в БГ ще взема да драсна едно бързо ръководство за настройка, че има някои особености.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Като се прибера в БГ ще взема да драсна едно бързо ръководство за настройка, че има някои особености.

Ето и една разширена тема за настройка и използване на CCProxy при свързване на два компютъра и споделяне на Интернет - Ръководство: Как да свържем два компютъра с bluetooth

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 6 months later...

Здравейте проблем с пинг към един гейм сървър също така имам и един приятел който има хубав пинг към този сървър.

Въпросът ми е дали ако той си направи прокси аз ще мога да позвам негото трасе и ако да дали това няма да попречи на неговата връзка?

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте отново.Ще се опитам да обясня своя въпрос.Имам много висок пинг (200 мс) към гейм сървър а доставчика ми (БТК) не иска или не може да ми съдейстава.Въпросът ми е дали ако мой приятел (който има 80мс. пинг към този сървър)си направи проси и аз мина от там дали и моят пинг ше намалее?

И дали това няма да влоши и неговия пинг?

Извинявам се ако не съм формолирал въпроса си ясно но съм доста не на часно с тези неща. :'(

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте отново.Ще се опитам да обясня своя въпрос.Имам много висок пинг (200 мс) към гейм сървър а доставчика ми (БТК) не иска или не може да ми съдейстава.Въпросът ми е дали ако мой приятел (който има 80мс. пинг към този сървър)си направи проси и аз мина от там дали и моят пинг ше намалее?

И дали това няма да влоши и неговия пинг?

Извинявам се ако не съм формолирал въпроса си ясно но съм доста не на часно с тези неща. :'(

CS предполагам?

Link to comment
Сподели другаде

Въпросът ми е дали ако мой приятел (който има 80мс. пинг към този сървър)си направи проси и аз мина от там дали и моят пинг ше намалее?

И дали това няма да влоши и неговия пинг?

Ако твоят ping към него е нисък, е възможно твоят да падне, но аз не бих очаквал чудеса. Не вярвам да влоши неговия ping, но дори и да влоши, ще е с малко. По-скоро ще натовари компютъра му леко и ще му затлачи още повече връзката като скорост ако неговата не е бърза.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...