Jump to content

Инсталиране на форум


Препоръчан пост

  • Отговори 96
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Мога ли да помоля тези който разбират да ми обяснят как се слага БГ.

Изтеглих един файл който се качва в езиците но ми пише че е празен ,файла се казва ipb215_bg.xml.

Дали ще може да ми кажете от къде да си дръпна друг превод.

Link to comment
Сподели другаде

Мога ли да помоля тези който разбират да ми обяснят как се слага БГ.

Изтеглих един файл който се качва в езиците но ми пише че е празен ,файла се казва ipb215_bg.xml.

Дали ще може да ми кажете от къде да си дръпна друг превод.

Преди малко влезнах във форума ти и гледам, че е преведен. Да считам ли, че си се справил.

И знаеш, ако имаш конкретен въпрос, питай - ще се опитаме да ти помогнем.

Link to comment
Сподели другаде

Проблема е че направих още един форум за един мой познат и той е същата версия като този тук.

И превода като на моя се губи на тази версия ,затова искам евентуално ако е възможно превод за тази версия.

Link to comment
Сподели другаде

Проблема е че направих още един форум за един мой познат и той е същата версия като този тук.

И превода като на моя се губи на тази версия ,затова искам евентуално ако е възможно превод за тази версия.

ipb_language.xml.gz

Пробвай с този файл:

Админ панел -> LOOK & FEEL -> Import a Language -> И от там избираш файла, от твоя компютър.

Превода е почти целия има няколко места не преведени :)

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за вниманието IVAN

но като кача и попълня всичко ми изписва това

не съм сигурен какво трабва да пиша, или да правя на второто подчертано под текста който ми изписва.

http://img522.imageshack.us/img522/1735/kdlsej2.jpg

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за вниманието IVAN

но като кача и попълня всичко ми изписва това

не съм сигурен какво трабва да пиша, или да правя на второто подчертано под текста който ми изписва.

http://img522.imageshack.us/img522/1735/kdlsej2.jpg

Натискаш бутона "Разлистване..." и го намериш файла и го качваш.

Link to comment
Сподели другаде

Да това правя и ми изписва това в жълтите правоъгълници на пика.

Ето какво изписва

Language Pack Import

 

 

This section will allow you to import an XML file containing all the language data.

 

 

information

Invision Power Board Message

 

 

There was an error processing the file.

Link to comment
Сподели другаде

Еми тогава пробвай това:

1) Админ панел -> LOOK & FEEL -> Manage Languages -> Create Language Set -> И даваш "Create new language set"

2) Влизаш в FTP-то на хостинга и отиваш в "cache/land_cache/" ( това във папката на форума )

3) Като отидеш там, трябва да има две папки, отваряш едната и поставяш файловете от този рар - bg.rar ( Като разбира се преди това си дезархивирал този файл на компа си ) в смисъл трябва да качиш само файлове.

Link to comment
Сподели другаде

Едно огромно благодаря стана перфектно,супер си .Благодаря.

Ако не те притеснявам ,искам да те питам и за скинове за форума .От къде мога да дръпна и къде трябва да ги сложа ?

Link to comment
Сподели другаде

Едно огромно благодаря стана перфектно,супер си .Благодаря.

Ако не те притеснявам ,искам да те питам и за скинове за форума .От къде мога да дръпна и къде трябва да ги сложа ?

Скинове от тука може да си свалиш: http://skins.invisionize.com/index.php

Само избираш точната версия на форума и след това си избираш скин.

Админ панел -> LOOK & FEEL -> Skin Import/Export -> Importing... ->

И от там качваш определените файлове в съответните места.

Ако качиш първо "Skin Images", в "Skin Templates" - "Use with which image set?" избираш името на "Skin Images", които си качил преди. И съответно обратното.

Link to comment
Сподели другаде

ОК по-късно ще се опитам а имаш ли идеи,

как да оправя това

http://www.picvalley.net/u/48/11959_650.JPG

Админ панел -> TOOLS & SETTINGS -> General Configuration -> Document character set -> Windows-1251 -> и "Update Setting"

Ако не стане, вместо "Windows-1251", сложи UTF-8

Link to comment
Сподели другаде

Страхотен си много благодаря отново.

Имам още въпросчета и се надявам да ми отговориш :

1. Мога ли да изтегля форума със всичките теми и настройки на компютъра,нещо като бекъп ако се обърка нещо и как ?

2.Изчезна ми лентата отдолу която е за избора между Български и Английски ,имаш ли идеи как да я върна.

3.Опитвам се да сменя това Invision Power Board като на вас например с SoftVisia - Форуми .

4.Има ли някаква точкова система за този вид форуми ,например за 1 пост да ти дава 10 точки или нещо такова ?

5.Искам да си активирам Чат и Галерия но незнам откъде ?

 

Съжелявам за многото въпроси и ще те разбера ако не отговориш.Но така е по-добре отколкото да питам 1 по 1.Благодаря предварително.

Link to comment
Сподели другаде

Страхотен си много благодаря отново.

Имам още въпросчета и се надявам да ми отговориш :

1. Мога ли да изтегля форума със всичките теми и настройки на компютъра,нещо като бекъп ако се обърка нещо и как ?

2.Изчезна ми лентата отдолу която е за избора между Български и Английски ,имаш ли идеи как да я върна.

3.Опитвам се да сменя това Invision Power Board като на вас например с SoftVisia - Форуми .

4.Има ли някаква точкова система за този вид форуми ,например за 1 пост да ти дава 10 точки или нещо такова ?

5.Искам да си активирам Чат и Галерия но незнам откъде ?

 

Съжелявам за многото въпроси и ще те разбера ако не отговориш.Но така е по-добре отколкото да питам 1 по 1.Благодаря предварително.

1. Изтегляш всичките файлове на форума чрез FTP клиент и правиш бекъп от база данните, как прочети тук

2. Ако имаш само един език за избор, мисля че не трябва да я има лентата, но не съм сигурен. Ако не, се чудя защо може да е станало така, я дай шот от "Админ панел -> LOOK & FEEL -> Manage Languages"

3. Админ панел -> TOOLS & SETTINGS -> General Configuration -> Board Name -> Пишеш, както ти хареса.

4. Админ панел -> MANAGEMENT -> Manage Ranks , за това ли говориш ?

5. Това ако не се лъжа, трябва да си го закупиш и след това да активираш. но отново не съм 100 % сигурен.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...