Jump to content

Инсталиране на форум


Препоръчан пост

Имам малък проблем всичко си стана но ми се наложи да изтрия новата директория форум но не ми дава .

Уж ги трия а ти си седят още ето пик на файловете който не мога да изстрия.

Някакви идеи

http://store.picbg.net/pubpic/0C/2B/4ab6b13aa2520c2b.JPG

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 96
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ето го пика

http://img.zamunda.net/bitbucket/4ab6b13aa2520c2b.JPG

качен на друго място

,не ти ли го отваря,иначе ползвам FileZilla

.Не мога да изтрия директорията която създадох форум а на мен не ми трябват старите файлове,затова искам да ги делна.

Изписва ми това

Състояние: Успешно разлистване на директория

Команда: CWD /forum/Packages/

Отговор: 250 OK. Current directory is /forum/Packages

Команда: PWD

Отговор: 257 "/forum/Packages" is your current location

Команда: RMD backups

Отговор: 550 Can't remove directory: Directory not empty

Link to comment
Сподели другаде

Отговор: 550 Can't remove directory: Directory not empty

 

Ето го отговора. FileZilla - та ти не е настроена да трие директории, в които има все още файлове. Тоест - изтрий файловете първо и тогава директорията. И ще стане.

 

Освен това линкът към картинката не работи. Ползвай, примерно, http://www.imageshack.us/

Link to comment
Сподели другаде

На мен ми работи.

ОК благодаря ти много стана като изстрих файловете един по един.

Утре ще пробвам да инстална форум и ще пиша ако имам проблем,още веднъж благодаря !

Link to comment
Сподели другаде

ОК направих всичко както трябва и ми изписва

Warning: mysql_connect() [function.mysql-connect]: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO) in /var/www/freehost/fox/sources/Drivers/mySQL.php on line 64

 

Warning: mysql_select_db(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/freehost/fox/sources/Drivers/mySQL.php on line 67

ERROR: Cannot find database

Warning: mysql_query(): supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /var/www/freehost/fox/sources/Drivers/mySQL.php on line 100

 

 

 

There appears to be an error with the IBForums database.

You can try to refresh the page by clicking here, if this does not fix the error, you can contact the board administrator by clicking here

 

Error Returned

mySQL query error: DELETE FROM ibf_sessions WHERE running_time < 1190870421 or ip_address='88.203.224.18'

 

mySQL error: Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

mySQL error code: 1045

Date: Thursday 27th 2007f September 2007 09:20:21 AM

 

Какво значи ?

За форумната система си намерих стара бeзплатна версия на IPB,защото другата не ми харесва да имате идеи.Мисля че и миналия път ми направи същата грешка.Всичко съм си качил точно от папката ъплоуд.

Link to comment
Сподели другаде

Какво значи ?

За форумната система си намерих стара бeзплатна версия на IPB,защото другата не ми харесва да имате идеи.Мисля че и миналия път ми направи същата грешка.Всичко съм си качил точно от папката ъплоуд.

Направил ли си база данни ?

Link to comment
Сподели другаде

Къде да съм направил в Админ панела ли ?

Ако е за там не съм правил защото хостинга не ми разрешава да правя различна база от fox ,това е името на сайта .

Link to comment
Сподели другаде

След като получиш одобрение от http://www.host-bg.info/ в мейла, който ще ти пратят ще получиш всичката ти необходима информаци:

mysql hostname -

mysql username -

mysql database -

mysql password -

Естествено, срещу чертичките има информация, но я изтрих поради съображения за сигурност, защото е от моята регистрация там. Ти ще си получиш твои настройки.

Прати ли са ти информация с данните, с тях попълваш полетата, по време на инсталацията на форума.

Link to comment
Сподели другаде

Да иначе не бих могъл да качвам с ФТП клиента на хостинга.

Проблема е че изобщо не стигам до инсталация изписва ми това което е отгоре на предишния ми пост ,а не ми дава за инсталация.

Да не би версията да не става или да трябва друга .

Link to comment
Сподели другаде

Да иначе не бих могъл да качвам с ФТП клиента на хостинга

Искам да ти помогна, ама ти не разбираш много, за да не се лутаме във въпроси и отг. и дълги обяснения.. виж си ЛС.

Link to comment
Сподели другаде

Видях го но се оправих.Проблема беше че версията беше нерегистрирана и твърде нова.Сега се оправих и го инсталирах успешно.Искам да благодаря на абсолютно всички който ми помогнаха и да се извиня за пунктоацията ми,и за всичко.Благодаря ви страшно много .

Ето на този сайт може да видите какво направих, мисля да направя с по-готино име ,а този само за упражнение .

Ако имате идеи за някакво готино име което да се връзва на хостинга може да ми пишете.

Още веднъж благодаря ви много.

Link to comment
Сподели другаде

Видях го но се оправих.Проблема беше че версията беше нерегистрирана и твърде нова.Сега се оправих и го инсталирах успешно.Искам да благодаря на абсолютно всички който ми помогнаха и да се извиня за пунктоацията ми,и за всичко.Благодаря ви страшно много .

Ето на този сайт може да видите какво направих, мисля да направя с по-готино име ,а този само за упражнение .

Ако имате идеи за някакво готино име което да се връзва на хостинга може да ми пишете.

Още веднъж благодаря ви много.

Радвам, се че си се справил :yeah:

Link to comment
Сподели другаде

Имам нов проблем

като се опитам да пратя ЛС изписва това

mySQL query error: SELECT m.id, m.name, m.msg_total, m.view_pop, m.email_pm, m.language, m.email, me.vdirs, g.g_max_messages, g.g_use_pm FROM ibf_members m, ibf_groups g

LEFT JOIN ibf_member_extra me ON (m.id=me.id)

WHERE LOWER(m.name) IN ('admin')

AND m.mgroup=g.g_id

 

mySQL error: Unknown column 'm.id' in 'on clause'

mySQL error code:

Date: Thursday 27th 2007f September 2007 12:53:22 PM

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...