Jump to content

Искате ли да слушате музика, докато сърфирате?


vesodimov

Желаете ли да слушате музика докато сърфирате ?  

23 потребители са гласували

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчан пост

  • Отговори 48
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Не знам какво да ви кажа, освен че довечера ще слушам хубава музика, излъчвана от много добър мой приятел ;)

 

Засега няма да давам заявки, а ще се насладя на хубавата музика.

 

 

Между другото си мисля, че наистина ще е хубаво да се създаде общ чат (например в Skype или IRC), за да можем там да пускаме музикалните си желания.

Link to comment
Сподели другаде

Аз има проблеми с връзката към IP на Весо, което си е много отдавна. Така беше и когато му помагах за Апачето.

 

Иначе според мен, Крио(:P) може да помогне с едно скрипче, което да сложиш на IP-то ти, коя е текущата песен(това трябва да го има и в плугина де), и коя ще е следващата :)

Link to comment
Сподели другаде

Лелеее, приятели, нямате си на идея колко ме радвате :cap:

В момента съм залят с мисли за следващите дни и музиката, която да представим. Харесва ми идеята вечерите да бъдат разпределени - джаз, фънк ... българска народна музика ако щете ... и още много други идеи.

Радвам се и на вашите предложения както за определена песен, така и за чат - стая. Снощи близо два часа се рових в нета да открия нещо подобно, но не успях. Обаче днес се сетих, че преди време Милен беше пуснал чат на основната страница. Но ще видим.

Само ви моля поне още две - три предавания да оставите на мен, защото до тогава ще бъдем готови с настройките и ще заработим пълноценно.

 

Също така ще ви бъда благодарен, ако споделите нещо за качеството на излъчвания сигнал, прекъсване ...

Това е.

 

Ще се радвам да се "видим" довечера, когато след 21,00 часа ще се потопим в обятията на завладяващата "стара балада" :egyptian:

Link to comment
Сподели другаде

Страхотно! Тази вечер аз отново съм на линия от 21:00 на същия адрес. При мен не съм забелязала да има проблеми. Дори бързо ми зареди и се чуваше добре. Хареса ми :thumbsup:

Колкото до чата... Аз съм за варианта обща чат стая в Скайп. Може и ICQ. А до колкото си спомням покрай едно световно първенство по волейбол се бяхме събрали в чата на заглавната страница. Ако искате може и там ;)

А за феновете на ТеХно музиката няма ли да има някоя вечер? :blush:

Link to comment
Сподели другаде

Независимо от липсата на интерес смятам да подновя радио - излъчванията. Първите едно - две ще бъдат с музика по мое усмотрение.

За да станат нещата още по - интересни успях да намеря един чат клиент. И ако имате някакви особени музикални желания може да влезете ТУК , да си напишете ника / желателно е той да съвпада с вашия от софтвизия / и да си поръчате песен. Аз лично ще направя всичко възможно да ви зарадвам. Но това когато радиото отново заработи. Т.е. тия дни.

 

До тогава ще ви бъда благодарен, ако си кажете мнението за чата.

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте.

Чатчето е много готино семпло е и не е претрупано ако го направиш и с камерки ще е най доброто в България.

 

Привет и от мен.

Общо взето идеята е чатът да си остане такъв и да бъде порзван само от потребители на Софтвизия с оглед на някои неща ... Или с други думи - камерки няма да има. И то не за друго, а защото този скрипт е безплатен и го инсталирах колкото да има. Идеята е по време на радио-сеансите / егати терминологията. имам чувсвото, че това е патризанско радио / потребителите да си поръчват песни. А, да - основната идея е да се ЗАБАВЛЯВАМЕ :egyptian:

 

Излъчване: 02.10.2007 г.

Начало: 20,00 часа.

Край: около 22,00 часа.

Тематика: каквото пусна :giggle:

Среща: в чата.

 

Ще се радвам да бъдем заедно :hesthebest:

 

До довечера.

Link to comment
Сподели другаде

Еха, страхотен си Весо, голям купон става!!!

 

 

Добавено: Хехехехеххехе, вече е почти 0:00 часа и още продължаваме да слушаме и да си чатим в общия чат. Нека ти Весо, като правиш такива чудесни инициативи ;)

Link to comment
Сподели другаде

vesodimov:

Излъчване: 02.10.2007 г.

Начало: 20,00 часа.

Край: около 22,00 часа.

Тематика: каквото пусна

Лъже веселяка радваше не с незабравими хитове до 00:20 часа :cap:

Весо ще се радвам много ако е всяка вечер online радиото /а и не само аз /

Link to comment
Сподели другаде

Благодаря за добрите думи.

Днес, 03.10.2007 радио няма да има, защото няма да си бъда у дома :'(

А не искам да пускам някакъв набор от песни и да си върви само. Идеята е в същото време да си общуваме в чата и да поръчвате музика.

Ще направя всичко възможно на 04.10.2007 да се чуем отново. Смятам да наблегнем на БГ музика от всякакво / без фолк и чалга / естество.

Следете темата.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...