Jump to content

Програми за поправка на регистрите - мнения, съпоставки


Препоръчан пост

Всяка една намира различни неща.Трагедията е прав че няма как след като е изтрито нещо с едната да го намериш с другата програма.Ползвам Ccleaner,Registry mechanic,Tuneup и Regsupremme.Последната по моему се справя най-добре със задачите.Иначе пускам през няколко дни различна(маняк съм на тема чист компютър).Преди ползвах Систем механик още докато си беше нормална програмка,след като го наблъскаха с непотребни за мен неща го разкарах.Моето мнение е че потребител с Уиндоус трябва да има повече от една такава програма на компютъра си.
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Здрасти на всички.

По темата - аз се доверявам на ecleanBG - освен, че върши добра работа и е с български интерфейс. Функциите й са взаимстване от някой водещи програми и резултатът след нея е приемлив. Успех !

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Аз ползвам Eune up Utilities и съм доволен. Когато я инсталирах(един месец след като се сдобих с PC) Я пуснах и има 256 RAM за възтановяване, отчете ми около 350 грешки и т.н. Доста полезна програмка, а и има хубави скинове за уиндоус и пакети с икони :yes:
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте и от мен.Моето скромно мнение, но пък затова е многогодишно.При мен няма тази дилема коя програма е най-добрата при почистването на регистрите.Аз ползвам само RegSupreme Pro

Не знам дали е най-добрата, но на мен лично ми върши чудесна работа.Тук в форума прочетах много компетентни мнения свързани с подобни програми, но аз ще продължавам да си ползвам RegSupreme Pro

До скоро форумци.

Редактиран от minas
Link to comment
Сподели другаде

  • 6 months later...
Здравейте и от мен.Моето скромно мнение, но пък затова е многогодишно.При мен няма тази дилема коя програма е най-добрата при почистването на регистрите.Аз ползвам само RegSupreme .

Не знам дали е най-добрата, но на мен лично ми върши чудесна работа.Тук в форума прочетах много компетентни мнения свързани с подобни програми, но аз ще продължавам да си ползвам RegSupreme Pro

До скоро форумци.

здравейте! помогнете ми и ми обяснете как точно се работи с тази програма.аз я пуснах няколко пъти но не разбрах как се чистят регистрите и кои точно.

благодаря предварително!!!!

Link to comment
Сподели другаде

Доколкото си спомням имаше няколко страници и една от тях беше за чистене на регистрите (не съм сигурен, защото ползвам RegSuprem неPro и там е директно чистачката). Кликаш я, избираш режима на сканиране (Normal или Aggressive) и кликаш Start. След като приключи сканирането натискаш CTRL+A, за да маркираш всички грешки, кликаш бутона Fix, пишеш име за backup копието (ако искаш) и кликаш OK.

Ако поиска да обнови кеша на файловете, избери OK. Трае малко и ще ускори сканирането.

Link to comment
Сподели другаде

Доколкото си спомням имаше няколко страници и една от тях беше за чистене на регистрите. Кликаш я, избираш режима на сканиране (Normal или Aggressive) и кликаш Start. След като приключи сканирането натискаш CTRL+A, за да маркираш всички грешки, кликаш бутона Fix, пишеш име за backup копието (ако искаш) и кликаш OK.

благодаря!!! при мен програмата се инсталира на български и по интуиция точно това направих.но след цялата процедура пак ми излизат около 100 регистра.до кога трябва да повтарям процедурата?

Link to comment
Сподели другаде

Ами не зная в какъв режим сканираш, но е възможно програмата да сканира възобновяващи се обекти, които операционната система (или някоя програма) си създава пак, и затова да ги намира всеки път. Не мога да съм сигурен, но допускам, че това е в агресивен режим, защото при мен в нормален ми намира само 3-4 реда ако сканирам веднага след чистене. Или е това, или имаш програма, която е доста упорита.
Link to comment
Сподели другаде

Ами не зная в какъв режим сканираш, но е възможно програмата да сканира възобновяващи се обекти, които операционната система (или някоя програма) си създава пак, и затова да ги намира всеки път. Не мога да съм сигурен, но допускам, че това е в агресивен режим, защото при мен в нормален ми намира само 3-4 реда ако сканирам веднага след чистене. Или е това, или имаш програма, която е доста упорита.

а трябвяа ли да сканирам през сейф мод?

Link to comment
Сподели другаде

Ползвам следните програми за почистване на регистрите CCleaner, RegSupreme Pro, TuneUp Utilities 2007 и съм доволен.Е може да има и по-добри,но тези си ми вършат чудесна работа.

Имам един въпрос.Защо се налага да сканирам два,три пъти с CCleaner и RegSupreme Prо за да си почистя регистрите напълно?Примерно сканирам първият път, давам fix, сканирам втори път за да видя дали не е останало още нещо за почистване и програмата ми изкарва почти същите регистри за премахване.Чак след вторият или третия път се премахват.Защо става така?

Link to comment
Сподели другаде

Ползвам следните програми за почистване на регистрите CCleaner, RegSupreme Pro, TuneUp Utilities 2007 и съм доволен.Е може да има и по-добри,но тези си ми вършат чудесна работа.

Имам един въпрос.Защо се налага да сканирам два,три пъти с CCleaner и RegSupreme Prо за да си почистя регистрите напълно?Примерно сканирам първият път, давам fix, сканирам втори път за да видя дали не е останало още нещо за почистване и програмата ми изкарва почти същите регистри за премахване.Чак след вторият или третия път се премахват.Защо става така?

Може да се каже, че съм отговорил на това в предните постове. :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 9 months later...

здравейте,

 

по-скоро върос.

аз до скоро ползвах Regsupreme и бях много доволен. откриваше и поправяше доста неща.

но от скоро, след една преинсталация, започна да открива регистри, чиито path изглежда безмислен.

поправя ги, но след рестартиране, те пак са там.

явно това е роблем на самия уиндоус,

но като стана въпрос за регистри, как мога да се справя с това?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...