Jump to content

Волейбол - Европейско Първенство Русия 2007


IVAN

Препоръчан пост

Дава възможност независимо, че не си се класирал, да участваш на финалите. Не ми е ясно дали е възможно това, но ...

Не знам къде си го прочел/чул, но според мене е измишльотина ....

Иначе сме на 8-мо място :/

Утре ще обновя темата :) :lazy:

Link to comment
Сподели другаде

Дава възможност независимо, че не си се класирал, да участваш на финалите. Не ми е ясно дали е възможно това, но ...

Като се замисля, това може да дава право за се иде в Пекин(Олимпиадата) или Япония(Световната лига) през класификации(Януари 2008), но пак не ми се вярва...

не е удачно спрямо другите от групите :/

Link to comment
Сподели другаде

vesodimov, точно щях да те питам дали случайно не си говорил или да не би да си се срещал с либерото на отбора Теодор Салпаров, защото ето какво успях да науча аз в сайта sportal.bg :peace:

НО ти ме изпревари :giggle: Мога само да пожелая УсПех на нашите и дано покажем на света кои сме ние и че дори и малка държава като България заслужава признание :)

Link to comment
Сподели другаде

За това нещо не знаех, еми добре е ако спечелим такава покана за Световната купа.. по-малко мачове ще имаме.. а не да се тормозим с квалификации
Link to comment
Сподели другаде

Моето скромно мнение е, че имаме невероятни играчи и един посредствен, да не кажа слаб или по-точно никакъв треньор!!! Ако някой е решил да ме хули само ще кажа да се заслуша в наставленията, които дава при техническите прекъсвания, смените които прави и най-вече това, че остави топ играчи извън състава за първенството с меко казано смешни и необосновани доводи! Димитър Пенев папките да му носи...
Link to comment
Сподели другаде

Класиране -

1. Испания

2. Русия

3. Сърбия

4. Финландия

5. Германия

6. Италия

7. Холандия

8. България

9. Франция

10. Белгия

11. Полша

12. Словакия

13. Гърция

14. Хърватска

15. Турция

16. Словения

 

Добра игра на Испанците и мисля, че заслужено си победиха.

Специално 2-рия гейм според мен беше подарен от съдиите за Русия, а първия пък играха (Русия) много слабо .....

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...