Jump to content

Честит рожден ден на Neuton Gimic!


MONI

Препоръчан пост

Neuton Gimic, да си жив и здрав!!! Много щастие да изпълва дните ти, истински приятни емоции и много много усмивки! :peace:

Весело изкарване на празника и дано да получиш много много подаръци :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Цестит Цестен Цен Цецко!

 

Да си здрав като Цецко, усмихнат като Цецко и все така да вървиш напред като Цецко. Да имате много Цеценца с Тони и много да им се радвате. Да си Цецкувате заедно и да сте мнооооого Цецкави.

 

 

Не се чудете, че думата "Цецко" се повтаря толкова често, просто се хваля навсякъде с Цецко като мой приятел и го давам за един от най-успешните примери в живота :haha:

Link to comment
Сподели другаде

Ами... аз да се присъединя към пожеланията на останалите.

Жив и здрав, много късмет, любов и покоряване на върховете в трудностите на живота.

Дано си си изкарал весело празника :beer:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

За мой голям срам (не намирам иконка за посипване на глава с пепел :bang: ) чак днес след едномесечно отсъствие (по извинителни и неизвинителни причини) влизам във форума и си виждам пожеланията. Благодаря на всички които ме поздравиха за ведрите поздрави и им желая реципрочно също толкова здраве, щастие, любов, късмет, целувки, милувки, забивки, запивки, успехи в бранша, чупки в ханша и екскурзии зад Ламанша. Тези които не ме поздравиха...абе и те са хора, и те да са поздравени, само дето няма да ядат английски шоколад! Бъзикам се бе, и другите няма да ядат!!! :)

 

Мило мое мишуенце Миуенчо, много ма марадва мвоето можелание. Ме мабрявай, ме маз мъщо ме мордея мъс мебе и Мимето, мушмороци макива!

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...