Jump to content

Как е направен този сайт?


Препоръчан пост

Как е направен този сайт?

 

Моля Ви за помощ, как е изработен този сайт, с каква програма... и как...

Сайта...

И знете ли няякой, който да изработва такива сайтове и на каква цена?!

Link to comment
Сподели другаде

Точно, сайта е елементарен за изработка, както каза Crio , всичко си е Notepad :)

Не знам защо, ама нещо не ми се вярва, че е толкова елементарен... :crosseyes1:

А някой да ми даде информация къде правят подобни сайтове?!Възможно ли е?! :blush:

Link to comment
Сподели другаде

Такъв сайт ще ти вземат около 200-300 мисля за изработка... http://softvisia.com/forums/style_emoticons/default/crosseyes1.gif

Аз бих го направил и бих взел 50-100 лева, защото системата за новини е готова. Не е трудно да включиш един ифрейм и да вкараш новините там. Навигацията, ще ме затрудни в случая.

Link to comment
Сподели другаде

Точно, сайта е елементарен за изработка, както каза Crio , всичко си е Notepad :)

Е да, ама флаш-а си е гаден.

Иначе ако можеш да се оправиш с него, другото и без да разбира много човек може да се оправи.

Link to comment
Сподели другаде

Сайта си е чист XHTML

Единствените флаш са банерите и менюто, за изработката на което има специални програмики с които става за 10-на мин.

Но все пак гледам, че цените на един такъв сайт са към 200 лв. което си е дране, но и програмистите трябва да хапват ;)

 

Иначе сайта на " Зайо-Байо" зрънчовците го беше писал един познат, който каза, че за него взел към 2000лв.

 

Ето го и сайта : Тук :) хем и той не е нищо сложно

Link to comment
Сподели другаде

2 хиляди лева и е правен на Web Page Maker .. тарикат :haha:

Хаха...то тези пари по-добре на себе си да си ги подаря и да си направя сама сайта, както си го мога :giggle:

Link to comment
Сподели другаде

Хаха...то тези пари по-добре на себе си да си ги подаря и да си направя сама сайта, както си го мога :giggle:

 

Ами да и аз това казах, но какво да се прави, голяма компания като Зайо-Байо трябва да има качествен уеб сайт. :crazy:

Но все пак мисля, че за 100-200 лв. някой ще ти спретне едно сайтче като този на D2 :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...