Jump to content

Футбол


ostavime

Препоръчан пост

Направо съм страшно разочарован от любимият ЦСКА !

Не виждам,как ще преодолеем защитата на сърбите ! На мнение съм,че всичко в отбора трябва да започне от детските отбори,да се жертват три-четири сезона-изобщо,схемата на "вечният враг"проработи,но мисля,че това е начина !

БФС също има вина-очаквах по-гъвкава и всеотдайна работа от ръководството му ! Като начало, сформиране на "А"група от максимум 10 отбора,който задължително да разполагат с базите си,които пък от своя страна,да се направят по критерийте на УЕФА !

Надявах се след конгреса/интересна дума/на БФС,да се приложат веднага тези критерий,но вместо това,се регистрират "комедий",като например-"Черноморец-Бургас"/София/! :blink: :bored: :'(

Борислав Михайлов,е с голям авторитет,и с екипа си,не трябва да слушат такива"корифей",като шефа на съдийте Б.Александров,и куп "стари муцуни" !

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 214
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Личното ми мнение е,че не трябва да има такава Суперкупа,въпреки,че любимият ми ЦСКА победи снощи !

Бездушна и слаба игра,контузий,и разбира се ексцесий сред "публиката" !

Съгласен съм. Те и отборите не го искат тоя мач и не го и играят. Как игра Левски за суперкупата и как игра срещу Киево? - Мързи ги да бягат даже. :yes:

 

Кой сега е номер 1?

Левски, натюрлих! Да ти дам ли класирането? :yeah:

 

Иначе сериозно честитя победата на ЦСКА - според мен и заслужено биха де. ЦСКА играха много слабо, а Левски играха още по-слабо тъй че да им е честито на чорбетата!

 

Браво!! :bravo:

Link to comment
Сподели другаде

Я, усгецайхнет. Един гол повече. Ташак.

Дано Киево ви напълнят кошницата, че да слезете на земята. Аз поне така го виждам. Недай си боже да прескочите. По-добре не, че да няма срааааам. Ама тогава няма да можем да ви затворим устите.

Link to comment
Сподели другаде

Я, усгецайхнет. Един гол повече. Ташак.

Дано Киево ви напълнят кошницата, че да слезете на земята. Аз поне така го виждам. Недай си боже да прескочите. По-добре не, че да няма срааааам. Ама тогава няма да можем да ви затворим устите.

За какво говориш? Какъв ти срам? :punish:

 

Да, сигурен съм, че ще преминем напред :crazy: - и точно благодарение на Левски може и след една две години ЦСКА и Левски заедно да участват в ШЛ. Последните години Левски е този, който вдига коефициента на българските отбори. И не разбрах какъв срам?

Link to comment
Сподели другаде

За какво говориш? Какъв ти срам? :punish:

Срам, че Левски са никой, а пък имат по-голям шанс да влязат в ШЛ. Но както споменах, понеже са никой, затова няма да влязат в ШЛ.

Link to comment
Сподели другаде

Срам, че Левски са никой, а пък имат по-голям шанс да влязат в ШЛ. Но както споменах, понеже са никой, затова няма да влязат в ШЛ.

Недей така,Slammer !

Както се вижда,отборът им е постоянен,с добри игри,и след резултата от първият мач,имат много голям шанс,да са в групите на Шампионската лига !

Link to comment
Сподели другаде

Имат шанс.

Въпреки, че победиха Киево аз това го определям като най-слабия мач на Левски в турнирите и в последно време в предвид създадените възможности от страна на италианците и слабата защита. Чист късмет си беше, че се разминаха без гол сините.

Реванша го виждам така. Киево ще скочат да вкарат в първите 20 мин. Ако това се случи, Левски се прибирам наакани с 3-ка. Ако задържат до полувремето без гол, може и да се класират.

 

Ами да постоянен е. Градят го 5 години този отбор. Остава и сега да не е постоянен. Като изключим защита, което не е малък проблем, но няма да ги мислим и тях, да се оправят.

В ЦСКА всичко се продава. Как да има клуб?

 

Nqma li da slovjte kirilizator???

Link to comment
Сподели другаде

Поздравявам целият отбор отбор на Левски, както и всички фенове на отбота с преминаването на предварителния кръг и влизането за първи път на Български отбор в Шампионската лига. Пожелавам успех и в по нататъшното представяне на отбора. Аз съм обективен (за сметка на други) и искам отново да поздравя всички. Показаха мъжество и добра игра. Наистина се радвам за Левски (което е малко неприсъщо). Надявам се да спазят обещанието си и утре сините фенаове на път за България да минат през Сърбия и да подкрепят другият Бъ;гарски учатник в евро турнирите ЦСКА за трудният мач, който им предстои с Кулите. Ще бъде наистина една постъпка, за която само мога да сваля шапка.

Успех и честито.

Link to comment
Сподели другаде

Дайте сега да видим кои са левскари и кои ЦСКА-ри? За половината знам, но ми е интересно колко от другите са заблудени. Споровете ще се по-интересни знаейки към кой да се обръщам на въпреки.

Хехехехееее.

Link to comment
Сподели другаде

Дайте сега да видим кои са левскари и кои ЦСКА-ри? За половината знам, но ми е интересно колко от другите са заблудени. Споровете ще се по-интересни знаейки към кой да се обръщам на въпреки.

Хехехехееее.

 

ostavime, защо трябва да спориме, след като сините и червените футболисти си пият пиенето заедно :beer: :yes:

Link to comment
Сподели другаде

ostavime, защо трябва да спориме, след като сините и червените футболисти си пият пиенето заедно :beer: :yes:

Абсолютно съм съгласен и подкрепям, защото в крайна сметка всички сядаме на една маса да се веселим :)

Link to comment
Сподели другаде

Жемско присъствие в темата? Това може само да ме радва. При това не кой да е, а едно прекрасно момиче.

Няма да е проблем, ако при едни по-специлани обстоятелства част от него (червеното вино) се разлее по масата. ;)

Масите и имат и друго хубаво предназначение освен пиенето и яденето на тях. ;) Хехееее

 

GFreeman, постовете ти бяха изтрити, защото не съумя да запазиш добрия тон. Вземи си бележка, ако обичаш!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...