Jump to content

Превод на Battle.net GateWayEditor


Препоръчан пост

Това е една програма която винаги съм искал да преведа.И ето ,че дойде момента в който аз я преведох и искам да я споделя с SoftVisia.Надявам се ,че тази програма ще помогне на тези които играят следните игри:WarCraft,Diablo II,StarCraft.И тези които не чаткат много много английския ,защото в нашата локална мрежа има доста които не могат да се справят с нея.Превел съм я максимално доколкото е позволил ResHack... :blush:

 

BNetGatewayEditor: Преведен от Симеон Йорданов Христов (KUDJO)

Лиценз:Freeware

 

Ето и един скрийн:

 

http://pics.softvisia.com/design/pics/4226/battle.JPG

 

Ето и линк от където да я дръпнете:

 

Линк за сваляне

Link to comment
Сподели другаде

Ако някой го ползва и намери някои Bug да пише тук за да го оправям... :)

:crosseyes1:

 

Изтрии -> Не е ли по-правилно "Изтрий" ( говоря за опцията в "Сървър" )

"Виж дали лагват .." -> това лагват нещо не ми харесва, може да е дума използвана от геймарите, но все пак...

Според мене ще е по-правилно да е "Провери сървърите ..."

 

Помощ -> Пише "About ... " -> "За ..."

 

post-103-1186995726_thumb.png

Като се отиде на бутоните, не е направен превод и на думите в таблицата "ServerName" и т.н.

 

Иначе браво за инициативата! :bravo:

Link to comment
Сподели другаде

Превел съм всичко което програмата ми е позволила да преведа...А за думата лагват това е термин от геймарството...А изтрий ще го поправя...10x ,че си намерил неточности ;)

 

Fix: Оправих всички думи "Изтрии" на "Изтрий" и още някои други думи които съм объркал в превода.

Link to comment
Сподели другаде

FiX 13 Август 2007: Позволих си да направя няколко промени по програмата.Смених +-чето и ?-ния от инстументалното меню и иконата на WarCraft също така си позволих да преведа максимално всичко и то правилно.Продължавам да ъпдейт! :bye:

 

http://pics.softvisia.com/design/pics/4226/battlenet.JPG

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...