Jump to content

Футбол: Барса и Реал завършиха наравно в "Ел класико"


Liverpool

Препоръчан пост

Благодаря на администраторите за бързата реакция и създаването на този форум. Това ми е вихъра B) ;) Мерси отново! Та по темата :)

 

 

Барса и Реал завършиха наравно в "Ел класико"

 

Отборите на Барселона и Реал Мадрид завършиха наравно - 1:1 в класическото дерби на испанския футбол. Двубоят на "Ноу Камп" бе от 31-ия кръг на Примера дивисион.

Бразилската суперзвезда на домакините Роналдиньо откри резултата в 22-ата минута от дузпа за нарушение срещу Марк ван Бомел. Три минути след гола положението на "белия балет" стана още по-тежко, когато Роберто Карлуш бе изгонен за спор с рефера. В 37-ата минута обаче Роналдо се възползва от пас на Жулио Баптища и успя да изравни. След това, до края, Реал предимно се бранеше и успя да спечели ценна точка на терена на вечния си съперник. С най-големи пропуски за каталунците се отличи Хенрик Ларсон. Равенството означава, че Барса запазва 11-те си точки преднина пред Реал във временното класиране седем кръга преди края на първенството.

БГНЕС

Link to comment
Сподели другаде

Реал изкараха голям късмет.Второто полувреме бяха като опълченците на Шипка.Май нямаше футболист на Барса който да не пропусна.Карлуш се изложи-2 жълти картона за реплики към съдията.
Link to comment
Сподели другаде

Реал след кризата в миналият сезон още не са си стъпили на краката. Наистина това не е друг а Барса, но все пак винаги съм ги ненавиждал, защото само взимат футболисти и погубват таланта им като ги слагат на скамейката. Ако им се гледа мач ще отидат в ложата няма да седят на първият ред! И все пак дано се вдигнат на крака, защото направо ми е жал като гледам какъв футбол играят в последно време.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...