Jump to content

Българските медици се прибраха!


Препоръчан пост

Tihichko, също нищо лично, но този назидателен тон не ми харесва.Напомня ми на секстанските гурута които съм гледала по ТВ от скрити камери.
Link to comment
Сподели другаде

Tihichko, също нищо лично, но този назидателен тон не ми харесва.Напомня ми на секстанските гурута които съм гледал по ТВ от скрити камери.

смятъм чи не си достатучно компитентна били се аргоментирала

Link to comment
Сподели другаде

Тука нещо станахте много компетентни :Р

Затова искам да ви помоля да продължите да си драскате по темата, но по-леко с леките нападки към другите. Все пак сме свободна държава.

А и има доста начини да докажете, че другия не е прав, ако мислите, че вие наистина сте прави.

Оспорвайте всички думи на противника с факти... които той съответно не може да оспори (освен ако не е инат и си кара все на неговото :D)

Link to comment
Сподели другаде

За да станеш по-компетентен и за да не можеш да спиш спокойно заради Световната Конспирация, прочети ТОВА :crosseyes:

 

Привет, eleena!

 

Благодаря за линка, но притежавам много достойни книги и информация от това което ми посочвате.

Нямам никакво намерение да споря, особено с "хора", който не желаят да видят истината. Понякога тя е толкова зловеща,че повечето хора предпочитат да не я виждат, а камо ли да повярват. В това се състои слабостта на Християнството.Просто направих сравнения между различни събития,който се случиха в наши дни, но не виждам някой да се опитва да отговори на тях. Каква е разликата между тези събития?

Защо на медиците който се завърнаха ЖИВИ им дадоха по 500 лева пенсия пожизнено и по един апартамент? - А на двамата Българи в Ирак но който им отрязаха ГЛАВИТЕ И НЕ СЕ ЗАВЪРНАХА ЖИВИ - на техните деца останали сираци и семейства не им дадоха нищо? Когато намериш отговорите на тези въпроси, както и на въпроса кой и защо уби Д.Ф.Кенеди единственият президент католик на САЩ, тогава няма да наричаш тези събтия Световна Конспирация.

Защото те са факт, а не конспирация, или може би и те не са се случиили? Но темата е много дълга..........

 

П.П. А този тон дали Ви харесва?

Това по някоя неофициална, секретна станция ли го хвана, та научи?

 

Или може би този?

аз не съм споменавал в краткото ми редче, че съм запознат

Просто човека не е запознат, както сам признава? но е много запознат за секретната станция?

Ех, как така, за едното не си запознат?-> но си запознат,че това съм го "научил" от секретна станция?

Нещо не го разбирам това поведение, може би Вие ще ми го изясните?

 

Нищо лично!

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Нека сме малко реалисти. България изхарчи по тях ужасно много пари, за какво? За нищо. Знам, че нито са ми майка, нито баща, но стига с тея подкрепи. Който си е виновен, да си бере гайлето. И сега какво? Искат апартаменти, пари..., еми няма да стане. Нали ги подкрепяте, еми хайде подкрепете ги. Само по душевен път не стават нещата, нито само с любов. Трябва и едно нещо, което на всеки трябва, ще остявя да се сетите сами. Българите мрът, от глад и мизерия, а НИЕ, т.е Бълагария (т.е. майка ти, баща ти, аз, ти...)това са наши пари, а къде отиват. Така че да не удължавам мнението, защото много може да се пише, но стига глупости. Както другите дъжави си изтеглиха техните медици, още в началото, а наще хора какво, давай пари ще правим. Правете, но всеки един българин е потърпевш, за жалост.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...