Jump to content

Българските медици се прибраха!


Препоръчан пост

Аз пък смятам, че трябваше да изпълнят смъртните и да се приключи, все пак трябва да се покаже, че има поне 1-2 останали страни с достатъчно строги закони и т.н. Но рабрах, че целия свят е пълен с лигльовци, да им има и скапаните доживотни.... на всичкото от горе най-вероятно ще им ги и простят... докато не убият някой, по улиците ще скита изнасилвачи, наркомани, обратни ( айде да не използвам по-нецензурни думи... ) и всякаква зган на която не и пука, защото сме на принцип- Влиза ти мангал в къщата и се порязва на стъклото което е счупил, а после те осъжда, за нанесени щети...
Link to comment
Сподели другаде

vyrgozunqk, четейки мнението ти разбирам, че ти си убеден във виновността на нашите.

Аз мисля, че те са невинни и целият цивилизован свят го доказа. То, не че животът им ще е някога същия, но поне не ги затриха без време и без вина.

Виновните трябва да са наказани, но ВИНОВНИТЕ. Доказано виновните. Ако някой трябва дза получи присъда, това са техните насилници, чийто обвинения се базираха на фантазии. Моя близка е била очевидка на арестите и между другото по случайност не е арестувана. Просто всичко е било като тъпа шега и търсене на изкупителната жертва.

 

По принцип не съм привърженик на смъртните присъди. Може ли някой, който не е дал живат на съответния подсъдим да му го отнема? Аз съм за доживотната присъда без право на обжалване за престъпления. Мисля, че тя боли повече. От смъртта не съм чула някой да има спомени. Край.

Link to comment
Сподели другаде

Не вярвам да забравят. Аз бих казал : Дано политиците ни най - накрая се научат, че на тоя свят не само парите и мерцедесите и офшорките и партиите и бабината им трънкина :blush: Леле ... как го казах.
Link to comment
Сподели другаде

Дани, абсолютно съм съгласна с теб :thumbsup:

След всички тези думи мога само да добавя - Време беше това да стане. Дано сега наваксат загубеното време с техните близки и дано многото и "умни" глави от парламента и важните бизнесмени и репортери ги оставят да дишат спокойно и да си почиват.

Репортаж от BBC и пак BBC и bTV разбира се

Link to comment
Сподели другаде

Сесилия Саркози (Cécilia Sarkozy) e перфектна. Браво!

 

Свалям шапка на тази красива и изключителна жена! Е, все пак съпругът също помогна доста. :)

http://i15.tinypic.com/63ry1qa.jpg

 

Благодарности към семейство Саркози:

http://img408.imageshack.us/img408/1407/54619758bl3.jpg

 

Поздравявам всички с една приятна песен, изпълнение на Joe Dassin: Cecilia + БГ Мирър

Link to comment
Сподели другаде

Аз също подкрепям българските медици и се радвам за тях, само се чудя... защо не чух никъде нищо относно условията по тяхното пускане, по неизпълнението на присъди и какво на кой е обещала нашата държавица.

Друга тема е че доста порядъчни българи страдат по чужди държави а за тях дори и не чуваме нищичко...

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

Привет,

 

Немога да повярвам, до каква степен медиите в БГ манипулират човешкото съзнание. Може би и затова образованието ни е на това ниво. Повечето хора сформират мнението си от тези изцяло УЖ свободни НО не НЕЗАВИСИМИ МЕДИИ. Излишно е да питам кой държи БТВ, ВАЦ вестниците като Труп, 24 лъжи..... може би е излишно да Ви посочвам,че единственото нещо,което се увеличава с много големи темпове в България, това са ГРОБИЩАТА. Тези медици просто бяха изкупителна жертва, от един световен план, наричат го Редоциране на населението. Тази кръв бе доставина от Световната Здравна Организация, това е част от плана за редоциране на населението в Либия. Спинът на времето бе създаден за редоцирането на чернокожото население в САЩ. Просто им трябваха изкупителни жертви да има кого да мразят Либииците, че ако се разкрие истината???? Естествено кой отнеси това? Най логичното нещо което трябваше да се разследва и разкрие е произхода на кръвта от къде е дошла? да сте чули нещо подобно в тази посока да се търси? Има ли нормален човек който да вярва,че когато вземат на някого или дърява кръв не се правят изследвания на кръвта? Тогава как е станоло това?........

На тези медици който участваха в този спектакъл им дадоха пожизнено пенсии по 500 лева и по един апартамент? Логично би било да съпоставим нещата с двамата Българи на който им отрязъха главите в ИРАК, какво дадоха на техните деца и семейства? Но тук просто държавата наречена Лъгария копува тяхното мълчание, те не са случайни медици, те са подбрани и затова се страхуват за живота си тук. Защото знаят, че най доброто и сигурно мълчание е смърта. Логично би било да попитаме, какво дадохте на толкова много Българи който изгниха по лагерите на смъртта прези комунизма, за сръвнение един от най известните дисиденти бе Илия Минев и за 33 години затвор,той получи 39 лева пенсия? къде са 8 къде са 33? Какво дадоха на човека който бе обвинен в участие в атентата срещу папата? Нима той не си отиде от този свят като куче, нима той е страдъл по малко от тези начервисани и изрусени медици?

Това коете желая да провокирам във вас е да мислите, а не да вярвате сляпо на масмедиите особенно като БТВ,НОВА ТВ,К-1.... тези медии са доказала 1000 пъти,че неработят за интересите на България.

 

Поздрави!

Link to comment
Сподели другаде

Това по някоя неофициална, секретна станция ли го хвана, та научи?

 

Привет,

 

Напротив, просто знам, че света не съществува от както сме се родили ние на този свят.

Следователно проблемите съществуват много преди нас. Те следват своето развитие и в днешни времена.

Понежи си много талантлив и много запознат, били превел това което казва Д. Ф. Кенеди.

Единственият президент на САЩ който бе котолик. Може би и затова го убиха?

После ако си толкова запознат със историята може да споделиш на нас невежите, за какв говори.

Ще можеш ли да се справиш с това? http://www.vbox7.com/play:957ec1c8

 

Поздрави!

Link to comment
Сподели другаде

Привет,

 

Напротив, просто знам, че света не съществува от както сме се родили ние на този свят.

Следователно проблемите съществуват много преди нас. Те следват своето развитие и в днешни времена.

Понежи си много талантлив и много запознат, били превел това което казва Д. Ф. Кенеди.

Единственият президент на САЩ който бе котолик. Може би и затова го убиха?

После ако си толкова запознат със историята може да споделиш на нас невежите, за какв говори.

Ще можеш ли да се справиш с това? http://www.vbox7.com/play:957ec1c8

 

Поздрави!

Понежи аз не съм споменавал в краткото ми редче, че съм запознат с каквото и да е ще пропусна поста по-горе.

И между другото отговора на въпроса ти е елементарен, ти били се пробвал с нещо по-трудно!?

Link to comment
Сподели другаде

Това по някоя неофициална, секретна станция ли го хвана, та научи?

Мисля,че не си подготвен по този въпрос относно медиците ни,излязоха вече 2 книги за тях,едната се казва"Бенгази:Сянката на скандала'' и съвсем скоро -''8 години заложница на Кадафи''.Ако си направиш труда да ги прочетеш,може би ще ти се изяснят много неща от живота.

Link to comment
Сподели другаде

Понежи аз не съм споменавал в краткото ми редче, че съм запознат с каквото и да е ще пропусна поста по-горе.

И между другото отговора на въпроса ти е елементарен, ти били се пробвал с нещо по-трудно!?

 

 

 

Привет,

 

Защо не го преведеш елементарно, за да разберем ние невежите за какво говори - Д. Ф.Кенеди.

Все пак въпроса ми е елементарен, хубаво би било, да видим твоят НЕ елементарен отговор и превод.

 

аз не съм споменавал в краткото ми редче, че съм запознат

 

Тогава се запознай, за да бъдеш запознат и тогова говори за секретни станции? По простата причина,че когато много достойни хора, са преживявали трудностите на живота и са търсили причините за техният непоносим живот, ти си бил един еротичен поглед в ергенските мечти на баща си.....

 

били  се пробвал с нещо по-трудно!?

 

Разбира се, бих се пробвал, но все пак зависи какво имаш предвид под по-трудно! =>това да питаш по форумите как да си решиш задачата ли? Може би това е проява на нещо по-трудно.

 

Нищо лично, извинявам се, ако съм те засегнал.

 

Поздрави!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...