Jump to content

Хайде да си ги премерим ...


Препоръчан пост

Тука има нещо гнило !!!

 

...

 

//Ах този фотошоп...

Ъ-хъм,... PhotoImpact (ази не харесва Photoshop). :) Не се оправдаваха очакванията ми - никой не се усети за първата картинка (хем и кавичики сложих) и реших да помогна още малко.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 246
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Интерсно е, че още не е станало ясно на всички, че това, което дадох аз, беше шега. И двете картинки са преминали козметични промени през Ulead PhotoImpact. :)

Е то разбира се, че е шега :giggle: , то няма какво да е друго. :haha: Явно е станало ясно, че и моят коментар беше шега, относно твоята скорост. :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Абе, така или иначе на първата картинка (почти) никой не се усети. Срамота, бе хора. Коментарът ти не прозвуча да разбираш, че е шега.

Както и да е, безсмислена тема, заради глупав и неточен тест, определя и такъв подход. :)

Link to comment
Сподели другаде

Ако видиш коментара ми е след вторият ти коментар в темата, това значи, че съм бил в час за какво става въпрос.А и с тази скорост от 99999999 изби рибата (не че и в първия си пост не изби рибата де)! :)
Link to comment
Сподели другаде

Ако видиш коментара ми е след вторият ти коментар в темата, това значи, че съм бил в час за какво става въпрос.А и с тази скорост от 99999999 изби рибата (не че и в първия си пост не изби рибата де)! :)

Не си личеше според мен, но може и да греша. Написал си една девятка в повече. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Ето го и моя! Тея от телефоника са голями мошеници.Плащам им за 3мв а виж какво ми дават.Това е най-добрият резултат направен днес в 22.11Н

Забелязвам,че много зависи от часът поради натовареността на линията.Най-добрите резултати ги имам с Дъблин и Ню Иорк,най-лошият е с Пловдив.

Голяма излагация Пакистанците ни бият-резил.Какви мерки могат да се вземат?

http://www.speedtest.net/result/157790131.png

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...