Jump to content

Въпрос относно парола на биоса


Препоръчан пост

Попадна ми един лаптоп (HP omnibook xe4100), но, но когато се опитвам се да вляза в биоса, иска парола. Има ли начин да я разбера или махна?

Благодаря.

Махаш и пак поставяш малката батерийка, и биоса е занулен, не трябва да има да има парола.

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
  • 4 years later...
еи може ли да ви питаm как мога да разбера passa си на bios защото тати ми е сложил парола за да играя по малко. на мен това не ми харесва и искам да я рабера , обаче без да изчезва защото ако махна батерията тои ще разбере а не е добре да го прави моля ви кажете как да я разбера без да я махам pls :) : Редактиран от Night_Raven
Link to comment
Сподели другаде

Първо, пиши по-грамотно. Какво е това "модерно" писане - смесване на латиница и кирилица.

Второ, явно бъркаш понятията, защото едно е да ти е сложена парола на Windows, а съвсем друго е да имаш парола на Биос-а. Паролата на Биос-а е да не се бърника в него, което между впрочем при деца използващи компютъра и решени да стават "хацкери" не е никак лоша идея.

И трето - ако паролата е на Windows-а и той е XP си има начини за заобикалянето й, но ти препоръчвам да поговориш с баща си за удължаването на времето на игра, а не да се опитваш да се изхитриш.

Link to comment
Сподели другаде

не ме разбра като пусна компютъра ми излиза черен екран и ми пише да напиша паролата . Дори не се стартира Windows.След като се напише паролата тогава пи показва че Windows се стартира.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...