Jump to content

Волейбол - Световна Лига 2007


IVAN

Препоръчан пост

ПРОГРАМА

 

11 юли

18,00 Бразилия - БЪЛГАРИЯ

21,00 Полша - Франция

 

12 юли

18,00 БЪЛГАРИЯ - Русия

21,00 Франция - САЩ

 

13 юли

18,00 Русия - Бразилия

21,00 Полша - САЩ

 

1/2-финали

14 юли

18,00 F 1 - Е 2

21,00 Е 1 - F 2

 

15 юли

18,00 Мач за 3-4 място

21,00 ФИНАЛ

Link to comment
Сподели другаде

България в Рая, Бразилия в Ада

 

Волейболистите на България влязоха в Рая след като победиха световния и олимпийски шампион Бразилия с 3:2 гейма в срещата от I кръг на Група “F” на финалите на Световната лига в полския град Катовице.Така момчетата на Мартин Стоев почти 99% се класираха за полуфиналите на Световната лига.Момчетата на Мартин Стоев загубиха първата част 21:25. Във втората българските волейболисти бяха по-добри и я спечелиха с 25:20. Третата отново бе за момчетата на Бернардо Резенде с 25:21. Четвъртият гейм Мартин Стоев даде шанс за изява на Боян Йорданов и Методи Ананиев. В крайна сметка България спечели 4-ата част с 25:23 и изравни резултата до 2:2 гейма.В тайбрека Българските волейболисти поведоха с 10:6 след феноменална игра на Боян Йорданов и останалите на игрището. България стигна до мач-бол при 14:10. Все пак дебютантът Методи Ананиев донесе победата с бомбена атака – 15:12 и 3:2 гейма.

www.sportal.bg

 

Мача ми хареса,много силни отбори,невероятни отигравания,чудесна публика.11 000 поляци скандираха БЪЛГАРИЯ :yeah:

Link to comment
Сподели другаде

България в Рая, Бразилия в Ада

 

Волейболистите на България влязоха в Рая след като победиха световния и олимпийски шампион Бразилия с 3:2 гейма в срещата от I кръг на Група “F” на финалите на Световната лига в полския град Катовице.Така момчетата на Мартин Стоев почти 99% се класираха за полуфиналите на Световната лига.Момчетата на Мартин Стоев загубиха първата част 21:25. Във втората българските волейболисти бяха по-добри и я спечелиха с 25:20. Третата отново бе за момчетата на Бернардо Резенде с 25:21. Четвъртият гейм Мартин Стоев даде шанс за изява на Боян Йорданов и Методи Ананиев. В крайна сметка България спечели 4-ата част с 25:23 и изравни резултата до 2:2 гейма.В тайбрека Българските волейболисти поведоха с 10:6 след феноменална игра на Боян Йорданов и останалите на игрището. България стигна до мач-бол при 14:10. Все пак дебютантът Методи Ананиев донесе победата с бомбена атака – 15:12 и 3:2 гейма.

www.sportal.bg

 

Мача ми хареса,много силни отбори,невероятни отигравания,чудесна публика.11 000 поляци скандираха БЪЛГАРИЯ :yeah:

:bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Чудесен мач на нашите!

Браво за победата, която 90 % ни класира на полуфиналите ;) :P

 

Едит: Информацията в първия пост е обновена с информацията до тук!

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък въобще не съм доволен от играта. Още не можем да се отърсим от проблемите при изпълнение на начален. Мартин де дреме ? Вярно, победата е много сладка а и братята поляци викаха здраво за нас ... Само нашите да не си вдигнат носовете и утре да се изложим. Аз лично не вярвам. Ще очаквам с нетърпение следващия мач и ще се радвам да допълня мнението си с информация за поредната победа. Успех !!!
Link to comment
Сподели другаде

vesodimov,Бразилия е най-силния отбор през последните 10 години.Нормално е да се притесняват и да допускат елементарни грешки.Важното е че се стегнаха и ги победихме.

Мен ме притеснява друго,на световното мачкаха наред,бяха на 2 крачки от световната титла и се уплашиха,не можаха да си повярват че могат да станат световни шампиони.Дано и сега да не стане така.

Link to comment
Сподели другаде

Малко Умора и доста грешки ...

Да се надяваме утре Русия да бие Бразилия, за да не стане да се гледа коеф., а там сме зле ...

 

Едит: Първия пост в темата е обновен с последната информация!

Link to comment
Сподели другаде

Честита Титла на Бразилия, Независимо, че Русия също не се представи зле....

 

Искам да отбележа, че за целия турнир - Бразилия има една загуба само! И то от нас - Българите .....!

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...