Jump to content

Търся програма за проследяване на IP адрес в Skype


Препоръчан пост

Добре и като разбереш IP на някой човек какво повече може да разбереш от тези цифри :) Аз не знам дали може да се провери кой е доставчика на нета. Ако вие знаете ще съм ви благодарен
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 49
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Добре и като разбереш IP на някой човек какво повече може да разбереш от тези цифри :) Аз не знам дали може да се провери кой е доставчика на нета. Ако вие знаете ще съм ви благодарен

От цифричките, мога да видя доставчика. Но ако си зад прокси - няма да ти го видя.

Link to comment
Сподели другаде

Пишеш в Google - Whois IP и ти намира доста сайтове и в тези сайтове, написваш това IP и то ти намира информация от кой доставчик е това IP.

 

П.п. Май и въпроса ти и отговорите ми, се отклоняват от името на темата ....

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Какво е Skype името което търсиш и кога влиза в Skype.Ако е с реално IP мога да ти кажа дори улицата на която живее.Ако обаче IP не е реално e трудно,дори пoчти невъзможно е да се проследи след рутера.
Link to comment
Сподели другаде

Ти да не си от службите че може да кажеш адреса по IP?

Всичко е възможно, има пълни логове при съответния доставчик.

:offtopic:

Колко позна и моя адрес :giggle: Позна града, което и аз го мога.

Кача, че за по-големи райони има по-ясни карти

:offtopic:

Според мен ползва софтуер от типа trace IP, ....

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
Какво е Skype името което търсиш и кога влиза в Skype.Ако е с реално IP мога да ти кажа дори улицата на която живее.Ако обаче IP не е реално e трудно,дори почти невъзможно е да се проследи след рутера.

Имам абонат в Skype, на който искам да разбера IP адреса му или поне доставчика! Много ми е спешно! Благодаря предварително

Link to comment
Сподели другаде

Имам абонат в Skype, на който искам да разбера IP адреса му или поне доставчика! Много ми е спешно! Благодаря предварително

Явно не си потърсил във форума или дори в темата, хората са обяснили как става. Ето аз съм направил и едно клипче като съм използвал програмата Process Explorer.

Разбереш ли IP-то веднага можеш да откриеш доставчика му като потърсиш в Google.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

ето какво може да се намери като инфо за софтвисиа.цом :

 

...

не разбрах какво ви нерви, нали е задължителна, обшодостъпна и публична тая информация???

както и да е, редактирам поста....

а аз пък не рзбрах за какво аджеба трябва да се открива ип-то на когото и да било? едва ли е за да му се изпратят рози.....

Link to comment
Сподели другаде

ето какво може да се намери като инфо за софтвисиа.цом :

 

Това си е напълно легална и задължителна информация.

 

А ти искаш ли да разкажа за теб???? Адрес/ЕГН/Имена, баба, дядо?

А?

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Аз пробвах различните начини, които сте описали, но никой не стана. С E-Mail не стана, защото съм на mail.bg, а там няма история. Опитах с програмите, но пак не стана. На мен IP-то ми трябва в следния случай: имам познат, който ми пише отнякъде, но не казва откъде. Даже пише, че е извън BG, но не вяврам. Искам да разбера откъде пише. Ако някой е разбрал как става номера с ИП-то и го е пробвал да пише. Ще съм благодарен.

 

 

P.S. Прочетете отговора на VIS. Изтеглих програмата и клипчето, които той препоръчва и разбрах IP-то. После отидох на този САЙТ, въведох IP-то и всичко ми стана ясно :). Това е от мен.

Link to comment
Сподели другаде

Стана малко объркване. Видях на един абонат IP-то и ми показа, че е в София, а той не бил там. Бил в Англия. Не знам защо стана така. Ако не е с реално IP има ли начин да му разбера координатите?
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...