Jump to content

Търся програми за конвертиране от .flv в .avi


Препоръчан пост

Търся програми за конвертиране от .flv в .avi формат.

Изискванията ми са програмите да са безплатни и да постигат сравнително добър краен резултат.

 

Предварително благодаря!

Link to comment
Сподели другаде

Аз процедирам така: първо разцепвам flv файла на аудио и видео потоци с FLV Extract (34KB, текуща версия 1.2.0), което става с влачене на flv файла в самата програма (то си и пише, де), след което си ги обединявам двата потока в avi с VirtualDub. Не харесвам интегрирани и шарени програми и се старая да ги избягвам, когато мога, затова и се доверявам на VirtualDub.
Link to comment
Сподели другаде

panevdd за Windows XP най-вече. Ако работи и на по-стари- супер, но не е задължително.

 

Night_Raven ще пиша ръководство за начинаещи затова търся именно интегрирана програма (да извършва всички необходими процеси сама) която да е лесна за употреба и да постига добри резултати.

 

Благодаря за предложенията досега. ако има още нещо пишете...

Link to comment
Сподели другаде

Ванка явно не си прочел внимателно, че търся безплатни програми.

1. Total Video Converter е платен

2. На другата програма на сайта виждам това: "Free 30-Days Trial Version of Riva". Явно и тя не е фрее :(

Link to comment
Сподели другаде

Ванка явно не си прочел внимателно, че търся безплатни програми.

1. Total Video Converter е платен

2. На другата програма на сайта виждам това: "Free 30-Days Trial Version of Riva". Явно и тя не е фрее :(

За 1-вото съм се объркал, съжалявам

А за 2-рото Ники е дал по-точен линк за изтегляне ;)

Link to comment
Сподели другаде

Ето едно съкратено обяснение за работа с YouTube FLV to AVI suite Pro, най-лесният начин за конвертиране на FLV в AVI.

 

http://img444.imageshack.us/img444/9018/softvisiacd0.jpg

 

За голямо съжаление програмата не е от най-безплатните. Попаднах на чудесно работеща портативна версия, разработка на FC Portables. Ако някой иска линк за теглене, да ми пише.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Аз процедирам така: първо разцепвам flv файла на аудио и видео потоци с FLV Extract (34KB, текуща версия 1.2.0), което става с влачене на flv файла в самата програма (то си и пише, де), след което си ги обединявам двата потока в avi с VirtualDub. Не харесвам интегрирани и шарени програми и се старая да ги избягвам, когато мога, затова и се доверявам на VirtualDub.

След като разцепих FLV файла с FLV Extract, полученият поток аудио файл е с много малак бит рейт (64).След това не можах да съединя двата потока с VirtualDub, даде ми някаква грешка в момента не мога да си спомня каква беше тя, но няма значение.Въпроса ми е за аудио потока.Може ли при разделянето да на FLV файла, аудио потока да стане с по-голям бит рейт или това е невъзможно? :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
Ето едно съкратено обяснение за работа с YouTube FLV to AVI suite Pro, най-лесният начин за конвертиране на FLV в AVI.

 

http://img444.imageshack.us/img444/9018/softvisiacd0.jpg

 

За голямо съжаление програмата не е от най-безплатните. Попаднах на чудесно работеща портативна версия, разработка на FC Portables. Ако някой иска линк за теглене, да ми пише.

Интересува ме програмата особено ако към нея има лекарство :-)

Link to comment
Сподели другаде

Това, че те интересува програмата, е хубаво нещо. Относно останалото написано от теб ще те насоча към това живописно кътче от форума. Имало го е и по време на регистрацията, но не знам как си го пропуснал.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...