Jump to content

Ревю: ProShow Gold 3.0


Препоръчан пост

Здравейте :)

Искам първо да кажа че програмката е супер,но имам един проблем (сигурно е от моя компютър) когато си направя клипчето и вече го сейвна и когато отида на него не ми се отваря а и не иска да се качи в vbox..Дали не е нещо от формата или нещо друго ?

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 53
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

Значи запазваш във формат, специфичен за програмата. Трябва да запазиш в AVI формат например. Не съм запознат с програмата, но виж дали няма меню за експортиране (export).
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
  • 2 years later...
Здравейте и аз имам същият проблем като танчето.Записах си файла в всички възможни формати но неиска да ми тръгне видео файла иначе снимките и слайдовете си вървят но самото отделно видео НЕ.Моля ви помогнете
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте и аз имам същият проблем като танчето.Записах си файла в всички възможни формати но неиска да ми тръгне видео файла иначе снимките и слайдовете си вървят но самото отделно видео НЕ.Моля ви помогнете

Не се записват от File - Save As.. както е написала Танчето. Там се записват само компилациите/заготовки/проекти, да ги наречем. Самото видео се записва като свалиш долу всичко на Слайд-лентата, селектираш всички и от Create Output, избираш съответния видео формат и Create.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...