Jump to content

Има ли вече GPS автомобилна навигация за България


Препоръчан пост

В крайна сметка, някой може ли да каже коя програма може да се използва в колата за навигация в България или София, и ако има такава от къде може да се свали? Мерси предварително
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Цвети, ще е хубаво да кажеш на какво устройство желаеш да инсталираш програмата - GPS устройство, PDA (джобен компютър), телефон или някое друго.
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Цвети, ще е хубаво да кажеш на какво устройство желаеш да инсталираш програмата - GPS устройство, PDA (джобен компютър), телефон или някое друго.

Ще е интересно, някой да разясни по- подробно, за всяко едно по отделно.

Например аз, като за начало мисля да си купя само GPS- приемника и с лаптопа да експементирам. В последствие мисля да си закупя и PDA, но лошото е че и в двата случая, незнам какъв софт ми трябва.

П.П. Или някой да даде линкове, като за начинаещ....

Благодаря!

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Ще е интересно, някой да разясни по- подробно, за всяко едно по отделно.

Например аз, като за начало мисля да си купя само GPS- приемника и с лаптопа да експементирам. В последствие мисля да си закупя и PDA, но лошото е че и в двата случая, незнам какъв софт ми трябва.

П.П. Или някой да даде линкове, като за начинаещ....

Благодаря!

За лаптопа с гпс приемник можеш да използваш Microsoft Autoroute Europe 2007 има и българия и ти показва пътя между два града но за улиците незнам.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
Значи аз имам навигационна система в колата (radio navigation system ...) и ако не се лъжа и GPS.

Вкарвам едно СД в СД плеъра и на дисплея се показва картата, показва ми къде съм, а аз задавам координатите на точката, която искам да достигна. Да но имам такова СД само за Германия. Попитах в официалния сервиз на Фолксваген, където ми отговориха, че диск с карта за Бг няма.

Има ли възможност да ползвам тази навигационна с-ма в България?

И аз имам същия проблем моля помогнете.

Link to comment
Сподели другаде

Моделите на Мерцедес и Ауди вече се предлагат с диск, в който има и пълна карта на България.За съжаление дисковете на Мерцедес са за конкретен модел и не могат да се използуват в други модел, а камо ли и в други марки автомобили с вградена навигационна система.
Link to comment
Сподели другаде

Но аз имам мазда 323 и отделно закупен CD плеяр с навигация(от германия)сладгам диска с картата в CD-то и задавам къде да отида.показва ми със стрелки на къде да карам и някаква жена ми плямпа,но на немски.моля помогнете ми да намеря карта на България :bgflag:
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Ползвам AutoRoute 2007,знаете ли друга навигационна програма която може да се инсталира на лаптоп?

 

ПП. Намерих си софтуер,ако някой се интересува да погледне тук

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...
Не знам колко са добри и колко не тези навигации, но вземете да пробвате навигация с "igo8". Знам само че съм се возил в таксиц в Пловдив и той горкия понеже беше нов е използваше. Аз за в Европа където работя използвам Garmin с карта 2007г., но ако разпитате знам със сигурност, че има хакерчета биха ми качили за около 100-тина лв. новато 2009 г. и даже в това число и на България.
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...