Прехвърляне към съдържание

Снимка

Ръководство за възстановяване на изтрити файлове с помощта на Recuva

• Моля, влезте, за да отговорите
33 отговора по тази тема

#31 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23003 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 16 December 2014 - 19:20

Зависи как точно е форматирана картата. Дали само е изтрита файловата таблица (бързо форматиране) или носителят е форматиран напълно.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#32 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 16 December 2014 - 19:57

Дали само е изтрита файловата таблица (бързо форматиране) или носителят е форматиран напълно.

Виждам, че последните модели фотоапарати нямат опция за пълно форматиране, а само бързо. Нещо не е както трябва. Излиза, че винаги може да бъдеш компрометиран и никога не можеш да скриеш целия материал. Все нещо ще се излюпи от записите.

#33 as9993

as9993

Потребител

• Глобални модератори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 695 мнения

Публикувано: 17 December 2014 - 21:37

Аз пък не знам, кой ще е човекът, който ще иска да заличи/скрие нещо и ще разчита на вградена функция във фотоапарат/телефон/камера или друго подобно устройство!

"Родена в пъкъла музика се е разцъкала, като вълна избута боклука в ъгъла"

#34 Гост_Zig Zag_*

Гост_Zig Zag_*
  • Guests

Публикувано: 17 December 2014 - 22:21

Аз пък не знам, кой ще е човекът, който ще иска да заличи/скрие нещо и ще разчита на вградена функция във фотоапарат/телефон/камера или друго подобно устройство!

Вградената функция по нищо не е по-ралична от която и да е друга функция или софтуер. Големите имена във фото индустрията и електрониката трябваше да си предлагат своята изискана техника, работеща за потребителя, производителя трябваше да внедри функцията като един от важните елементи, а не да нехае по този подъл начин спрямо клиентите. Защото е срам за тях. Почти всички нямат възможност да трият напълно чрез компютър или телефон. Така че, подозрението ми за неадекватно отношение към потребителя си остава.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители