Jump to content

Ръководство за възстановяване на изтрити файлове с помощта на Recuva


Препоръчан пост

  • Отговори 33
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Дали само е изтрита файловата таблица (бързо форматиране) или носителят е форматиран напълно.

 

Виждам, че последните модели фотоапарати нямат опция за пълно форматиране, а само бързо. Нещо не е както трябва. Излиза, че винаги може да бъдеш компрометиран и никога не можеш да скриеш целия материал. Все нещо ще се излюпи от записите.

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък не знам, кой ще е човекът, който ще иска да заличи/скрие нещо и ще разчита на вградена функция във фотоапарат/телефон/камера или друго подобно устройство!

Link to comment
Сподели другаде

Аз пък не знам, кой ще е човекът, който ще иска да заличи/скрие нещо и ще разчита на вградена функция във фотоапарат/телефон/камера или друго подобно устройство!

 

Вградената функция по нищо не е по-ралична от която и да е друга функция или софтуер. Големите имена във фото индустрията и електрониката трябваше да си предлагат своята изискана техника, работеща за потребителя, производителя трябваше да внедри функцията като един от важните елементи, а не да нехае по този подъл начин спрямо клиентите. Защото е срам за тях. Почти всички нямат възможност да трият напълно чрез компютър или телефон. Така че, подозрението ми за неадекватно отношение към потребителя си остава.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...