Jump to content

Търся програма за скрит запис с камера


Препоръчан пост

Обяснено по-друго яче трябва ми някоя програмка, която когато я пусна да мога да записвам видео с камерата ми без това да си личи в/у десктопа ми и по възможност в някой приличен формат, които не иска много гигабайте (mpeg, avi т.н).

Програмката ми е наистина много нужна *80% сигурен че има такава*, рових се, но не ми е това специалноста, а тук с това се занимавате, ако можете да ми помогнете ще съм благодарен.

Link to comment
Сподели другаде

Здравей, първо искам да ти кажа, че това не е етично!!!

Второ, няма софтуер, които да бъде скрит, той така или иначе е наличен в операционната система и по един или друг начин може да бъде намерен.

Трето, подобно нещо не е етично ;-)

 

Пробва ли google?

Link to comment
Сподели другаде

Ех Brain не всичко, което изглежда хакерско и неетично се ползва за такива цели, не смяташ ли че е супер по-удобно никакви иконки да не ти се пречкат или поне да ти стои камерката в таск бара и да си снима и ти да си работиш, а гугъл не ми донесе нищо защото немога да намеря ключовите думи към това, което търся. Благодаря за съвета.
Link to comment
Сподели другаде

Виж тези програмки:

* WebCam Spy

* I-Can-See-You

Платени са, но има пробни версии.

 

Има десетки подобни програми, които според мен отговарят малко или повече на това, което искаш. Преди време пробвах I-Can-See-You, не е лоша. :)

Link to comment
Сподели другаде

И друг път подобна тема е повдигана и тогава, както и сега трудно може да се определи кое е етично и кое не. Кое ще се използва добронамерено и кое със зла умисъл. Инстината е, че няма как това да се знае и се свежда до съзнанието на хората и техните принципи. Лично на мен една такава програма би ми била от полза, без да вредя покакъвто и да е начин, на когото и да било.

Ето едно предложение и от мен, но става дума само за звук :)

"Snooper е минималистично предложение, което има само един миниатюрен прозорец с няколко настройки и работи скрито на заден фон. Неговото предназначение е също да засича звук в помещението, но освен това може и да го записва. Казано по друг начин, това е шпионска програма, с чиято помощ може да следите какво става във вашия дом, докато отсъствате. Друг вариант е за следене на служители от техния работодател, но нека спра с лошите идеи и ги оставя на вашето въображение. :)

Snooper е минималистично предложение, което има само един миниатюрен прозорец с няколко настройки и работи скрито на заден фон. Неговото предназначение е също да засича звук в помещението, но освен това може и да го записва. Казано по друг начин, това е шпионска програма, с чиято помощ може да следите какво става във вашия дом, докато отсъствате

В меню File, Options могат да се настроят много параметри, например програмата автоматично да се стартира заедно с Windows, в избран режим или тайно от потребителя." и цялата статия:

http://www.computers.bg/statia.php?mysid=1056&t=8

Link to comment
Сподели другаде

Скоро ще ми се налага да пускам системи за нблюдение на згради така че всичко което науча ще ми е от полза... както казах не съм в тази сфера, но българите трябва да разбираме от всичко :)
Link to comment
Сподели другаде

Ех Brain не всичко, което изглежда хакерско и неетично се ползва за такива цели, не смяташ ли че е супер по-удобно никакви иконки да не ти се пречкат или поне да ти стои камерката в таск бара и да си снима и ти да си работиш, а гугъл не ми донесе нищо защото немога да намеря ключовите думи към това, което търся. Благодаря за съвета.

 

Привет Sonik_Blast,

Не знам защо, но ми се струва че все пак не си отворил линка предоставен ти от brain, можеш да го погледнеш :thumbsup:

Link to comment
Сподели другаде

Между другото можеш да пробваш едно малко приложение, което скрива всички икони от таскбара в системния трей - TrayIt, а после да скриеш иконката в системния трей от Properties на таскбара.
Link to comment
Сподели другаде

Между другото можеш да пробваш едно малко приложение, което скрива всички икони от таскбара в системния трей - TrayIt, а после да скриеш иконката в системния трей от Properties на таскбара.

А как се скриват икони от системния трей?

Link to comment
Сподели другаде

Ами скриването става като чукнеш с десен бутон някъде върху таскбара, където няма отворено приложение, избереш Properties и чукнеш върху бутона "Customize...". После ще видиш списък с всички приложения, които се намират в системния трей, можеш да избереш дадено от тях и от падащото меню срещу името му да избереш "Always hide". Това ще скрие приложението от видимата част на системния трей, но все още ще можеш да го видиш като натиснеш този бутон http://img142.imageshack.us/img142/9527/pic075ti0.png. Не е точно пълно скриване, но все пак върши работа.
Link to comment
Сподели другаде

  • 6 years later...

Темата наистина е старичка за да не пускам нова тема ще пиша тук имам скрита камера която използвам за web камера при нея по същия начин ли се прави камерата е тази

Link to comment
Сподели другаде

Здравейте kvomegldash

след като си инсталирате драйверите (както е описано и в точка 9 от вашият линк на камерата), следва да има такава иконка и при вас и можете да изпълните препоръката на колегата Tragedy.

 

Link to comment
Сподели другаде

Здравей, първо искам да ти кажа, че това не е етично!!!

Второ, няма софтуер, които да бъде скрит, той така или иначе е наличен в операционната система и по един или друг начин може да бъде намерен.

Трето, подобно нещо не е етично ;-)

 

Пробва ли google?

 

 

Като не е етично що му го предлагаш?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...