Jump to content

Last.fm - Как да споделим бързо и лесно, какво слушаме в Skype


Препоръчан пост

  • Отговори 30
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • 6 months later...
Еми права сичко както трябва ма не показва кфо слушам.Преди да преинсталирам уиндоуса пак я бях записал и сичко беше точно ма ся... дайте некфи мнения кфо да права
Link to comment
Сподели другаде

Еми права сичко както трябва ма не показва кфо слушам.Преди да преинсталирам уиндоуса пак я бях записал и сичко беше точно ма ся... дайте некфи мнения кфо да права

С два скайпа едновременно ли си ?

Преинсталирай Last.fm софтуера .. сигурен ли че точка 7. си я направил.

Link to comment
Сподели другаде

Сигурно в даскалото не съм излезал от някой скайп,сичко съм направил както трябва,като пускам музика от самия Last.fm тръгва но от фообара не го засича ли де да знам
Link to comment
Сподели другаде

Сигурно в даскалото не съм излезал от някой скайп,сичко съм направил както трябва,като пускам музика от самия Last.fm тръгва но от фообара не го засича ли де да знам

Ако си с последната бета версия на foobar, може и да не става ( да няма поддръжка софтуера ).

Ако си с portable версия, също може да има проблем.

Сложил ли си тикче, както е на точка 10.

Не ми се вярва да е от това, че не си излязал от скайпа в даскалото.

Ако пак нещо нещо.. махни last.fm и го сложи пак, ако не иска.. преинсталирай и плеъра и пак софтуера

Link to comment
Сподели другаде

Като кажеш "ми не става" не помагаш особено. Я направи всичко отначало и внимателно с препрочитане на материала, който е предоставен по-горе.

И отговори на въпросите, които Иван ти зададе, за да можем да ти помогнем.

Поздрави...

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

някой може ли да ми помогне.... излиза ми следното съобщение http://img206.imageshack.us/img206/4467/20080813025218be8.jpg

 

, сменях времевата зона , какво ли не правих и нищо не помага , а до преди 2-3 седмици не ми го показваше това съобщение и нямаше проблем . мерси предварително

Link to comment
Сподели другаде

От това, което търсих, мисля че това е решението:

Щракаш на часовника отиваш на tab-а "Internet Time", даваш Update Now.

Ако не става, виж тази тема: http://www.last.fm/forum/34905/_/378002

Link to comment
Сподели другаде

някой може ли да ми помогне.... излиза ми следното съобщение http://img206.imageshack.us/img206/4467/20080813025218be8.jpg

 

, сменях времевата зона , какво ли не правих и нищо не помага , а до преди 2-3 седмици не ми го показваше това съобщение и нямаше проблем . мерси предварително

И на мен ми излезе това съобщение,но на мен часовника редовно ми прави проблеми.На седмицата поне веднъж ми изостава с час.След като кликнах ок не ми се е показвало отново.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Здравейте!Има ли някакъв начин ако слушам радио чрез Winamp (името на изпълнителя и песента са изписани), данните да се качват в профила ми в last.fm?
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте!Има ли някакъв начин ако слушам радио чрез Winamp (името на изпълнителя и песента са изписани), данните да се качват в профила ми в last.fm?

Софтуера вижда дължината на песента и примерно след половината от нея праща информация на сайта, че си слушал дадено парче. И не мисля, че ще може това да стане от радио, но ще потърса из форума им дали има някаква добавка или нещо друго за радио :)

Ако намеря ще пиша ;)

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...

Забравих да кажа, така е както си мисля.. не може да се направи от радио да ти ги хваща песните.

Защото то за да ти 'хване' песента трябва да мине половината дължина от нея, а от радио как ще разбера, че е станало.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...