Jump to content

Интересни мисли


Препоръчан пост

Ето и любимите ми две, за жалост не знам кои са авторите...

"Твоята истина не е моя истина."

"Не искай да имаш това, което харесваш, а харесвай това, което имаш"

И една, която научих вчера от един приятел:

"Важно е да правим правилните неща, а не да правим нещата правилно".....затова просто се обичайте с усмивка, няма начин да сбъркате :cap:

Link to comment
Сподели другаде

1."Много дълго може да се заблуждаваш,да търсиш причина,която да те кара да останеш с даден човек,но докато правиш всички тези усилия пропускаш този,който може би истински те обича."

 

2."Любовта идва, когато най-малко я очакваме, когато не я търсим. Търсенето на любов никога не ни довежда до подходящ партньор. То само създава копнеж и нещастие. Любовта никога не е вън от нас, ние я носим в себе си."

 

3."Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи."

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 years later...

Стара темичка, но с много интересни мисли :thumbsup:

 

Моите любими са няколко... според ситуацията ;)

 

1-Използвай времето за да обмисляш, но когато времето напредне, спри да мислиш и действай!

 

2-Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш! Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

 

3-Няма пряк път до там, където си струва да отидеш!

 

И ... :yeah: ...още нещо:

 

- Не ми казвай какво да правя, да не ти кажа къде да отидеш!

 

- Както и да се въртиш, задникът ти все е отзад.

 

- Ако имаш прекрасна жена, ослепителна любовница, страхотна кола, нямаш проблеми с властите и данъчните; ако когато ходиш по улицата, винаги грее слънце и минувачите ти се усмихват - кажи НЕ на наркотиците!

:yeah:

Link to comment
Сподели другаде

2-Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш! Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

Чия е тази "гениална" мисъл, за да го отпиша от списъка с хора със здрав разум?

Link to comment
Сподели другаде

това е любимата ми тема :cap:

 

ето и нещо от мен :)

 

Велики мисли на велики хора! и втора част :P

 

P.S Иначе любимата ми мисъл е на Винаги прощавайте на враговете си - за тях няма нищо по-дразнещо от това." - Оскар Уайлд

Link to comment
Сподели другаде

Чия е тази "гениална" мисъл, за да го отпиша от списъка с хора със здрав разум?

Оооо, това е един от любимите ми бисери :haha: Не случайно написах горе "според ситуацията" :giggle: Страшно ме надъхва, когато реша да бърникам нещо по компа и най-вече ме успокоява после, когато тотално го скапя :yeah: А и темата е "интересни",а не "велики" мисли!

За съжаление не знам от кой е, но го запомих точно, защото първата ми реакция беше подобна на твоята ;) Хлъц!!!

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...