Jump to content

"ВИП БРАДЪР" СРЕЩУ "MUSIC IDOL


Препоръчан пост

И аз смятам да споделя мнението си :)

На мен лично Vip Brother 1 никак не ми допадна, едва ли ще ми се хареса и Vip Brother 2. За причините мога да говоря с часове, :giggle: но най-разочарована бях от подбора на участниците - така наречените "Випове" на България, което е направо смешно, дори и обидно! Биха грабнали вниманието ми само ако вкарат хора, които наистина заслужават да бъдат наречени "звезди", а не като повечето "нови таланти" (особено в музиката), коита за една изпята на playback песен смеят да се наричат така :D Това е просто смехотворно!

 

Що се отнася до Music Idol, за сега предаването ми допада и мисля че предлага добри възможности за реализация след края му. Журито няма да обсъждам, само ще кажа че човека който най-много заслужава да е там е Йорданка Христова. Със годините тя е доказала опита си и смятам, че напълно можем да се доверим на нейната преценка :)

Link to comment
Сподели другаде

Уха, в Детската градина спорехме дали Буратино или Пинокио, а след това дали Бенджи и Закс или лошите от чуждата планета . В прогимназията се бяхме разделили на бели срещу черни нинджи. По-късно имаше спорове Мечо Ръкспин срещу ОЧЗ, Смехоранчета или смърфове, Рамбо срещу Командо, Торанага срещу Джодайо, Роки срещу Терминатор, Шрьодер или костенурките, Бриско Каунти или Капитан Пауър, Дядо Мраз срещу Дядо Коледа, Скайуокър срещу Вейдър...Къса ми се сърцето, че няма да взема страна този път, но съм прекалено изморен да вземам страна в безсмислени спорове.
Link to comment
Сподели другаде

Уха, в Детската градина спорехме дали Буратино или Пинокио, а след това дали Бенджи и Закс или лошите от чуждата планета . В прогимназията се бяхме разделили на бели срещу черни нинджи. По-късно имаше спорове Мечо Ръкспин срещу ОЧЗ, Смехоранчета или смърфове, Рамбо срещу Командо, Торанага срещу Джодайо, Роки срещу Терминатор, Шрьодер или костенурките, Бриско Каунти или Капитан Пауър, Дядо Мраз срещу Дядо Коледа, Скайуокър срещу Вейдър...Къса ми се сърцето, че няма да взема страна този път, но съм прекалено изморен да вземам страна в безсмислени спорове.

Ххаха, честно фен съм ти докрай!

Ето това е приказка!!! :bravo:

Link to comment
Сподели другаде

Neuton Gimic, напълно прав си, но аз ще взема страна. Принципно ненавиждам "рейтингови" предавания, а тук и двете са такива. Брадърите не ги гледам още от първи епизод на първи сезон :haha: . Сега за Music Idol. Tук напълно (100%) заставам зад Night_Raven. Колкото и да е целта на предаването да събира рейтинг, не може да се гавриш така с хората, които са отишли там на крака минавали са кастинги и прочие (пък не че всички могат но това е отделно). А журито - има една рубрика "No Comment".

С няколко думи - тъпи комерсиалми, рейтингови продукции, или ушна кал в промишлени количества :no:

Ако трябва да съм искрен до край - не заслужават ефир и двете....

Редактиран от Shak
Link to comment
Сподели другаде

Мен си ме кефарат и си се късам от смешки. Не ги следя, но като ми падне по ТВ си ги гледам. Особено Идола. Има такива скици, които ти пълнят душата.

Нали за това живеем, за да се забавляваме. ;)

 

Гарване, ти къде ги следиш?

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...