Jump to content

Честит 8-ми март на всички дами


Препоръчан пост

http://img57.imageshack.us/img57/8374/ros12red40uvrubyluk2.jpg

 

 

Честит празник на всички нежни същества в този форум, пожелавам ви да продължавате да сте цвета и аромата на това добро място. Бъде все така бъбриви и всеотдайни и нескромни, това ви прилича. :flowers: :flowers: :serenade:

Редактиран от KORTESS
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Ще цитирам един куплет от една чудесна песен на Щурците с поздрав към всички дами:

 

Знайни незнайни, скрити и явни

вечните тайни, тайните на любовта

минали, днешни бъдещи вечните

Всички се срещат във твоето име жена

Link to comment
Сподели другаде

Аз също искам да Благодаря за страхотните пожелания на всички до момента както от силния така и от нежния пол :)

Искам да честитя празника на всички дами и да им пожелая да сте все така красиви, умни, отзивчиви и лъчезарни не само през днескашния ден. Нека радваме със слънчевото си присъствие господата, но и да внимаваме да не слънчасат :)

Искам и да благодаря на всички момчета за пожеланията и да отправя и аз едно към тях - Мили момчета, нека не само днескашния ден е повод да ни обгръщате с внимание, обич и топлота. Женското същество трябва да бъде обичано и уважавано 365/(6) дни в годината... ;) :thumbsup:

Още веднъж благодаря ви че ви има :yes:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...