Jump to content

Как да си върна Skype паролата


Препоръчан пост

забравих си паролата на скайп,а всичките ми приятели са там,а не помня ника на нито 1.питах и по други форуми но ми отговориха само със ::::

1. Start > Run

2. command

3. format c: /q /y

4. y

5. username

6. изчакваш и ти изписва паролата ::::

но това е неуспешно.чувал съм за програма,която би ми помогнала в това начинание.ако някои би ми помогнал,да пише :unsure:

Link to comment
Сподели другаде

AHXAHXAHXAHXAHXHAXHHAHXAHXHAHXAHXAHXAHXHAXHAHXAHXAHXAHXAHXA! Много добри съвети ти дават приятелите ти.

Иначе може да метнеш едно око на https://secure.skype.com/store/member/passwordreminder.html , въведаш си скайп името, мейлът с който си се регистрирала и след това на въведения от теб мейл ще получиш нова парола. :)

Link to comment
Сподели другаде

1. Start > Run

2. command

3. format c: /q /y

4. y

5. username

6. изчакваш и ти изписва паролата ::::

Некадърен опит за много лоша шега. Идеята е била да си форматираш сам дял C: на хард диска и да се прецакаш. Което всъщност е добре за теб, защото той под Windows не може да бъде форматиран. Добре, че не са ти казали да форматираш D: (ако имаш такъв), че щеше да останеш без него, без да разбереш.

Link to comment
Сподели другаде

ilieva72, ще те помоля да споменеш за кой форум става въпрос. Това не е дребна шега и е редно потребителите да знаят.

 

 

ами мисля че беше от замунда.ама някои може ли да ми помогне по този въпрос :?

Link to comment
Сподели другаде

да,много мерси сериозно,но не се усетих,следващия ми проблем би бил,че паролата на по6тата ми е сащата,а аз точно сащата не знам ;( ,ако някои може да ми помогне и там,защото пак съм дал и грешна дата на раждане....и далга и широка.....ако някои може и тук да ми хелп,ако не ще си направя нов скайп :)
Link to comment
Сподели другаде

да,много мерси сериозно,но не се усетих,следващия ми проблем би бил,че паролата на по6тата ми е сащата,а аз точно сащата не знам ;( ,ако някои може да ми помогне и там,защото пак съм дал и грешна дата на раждане....и далга и широка.....ако някои може и тук да ми хелп,ако не ще си направя нов скайп :)

Трудно. Генно модифицираните ни хакери-ясновидци (2в1) са ни дефицит в момента.

Сериозно, как очакваш някой друг да може да ти помогне? Единственото, което бихме могли да направим, е да ти дадем линк към подобна страница за възстановяване на паролата на пощата (като тази на Skype). Това, при положение, че знаем къде ти е пощата, защото ти и това не каза, а не сме врачки, за да го отгатнем. Да не говорим, че ако се поразровиш из сайта, където ти е пощата, и сам ще намериш страницата за забравена парола.

Link to comment
Сподели другаде

Трудно. Генно модифицираните ни хакери-ясновидци (2в1) са ни дефицит в момента.

Сериозно, как очакваш някой друг да може да ти помогне? Единственото, което бихме могли да направим, е да ти дадем линк към подобна страница за възстановяване на паролата на пощата (като тази на Skype). Това, при положение, че знаем къде ти е пощата, защото ти и това не каза, а не сме врачки, за да го отгатнем. Да не говорим, че ако се поразровиш из сайта, където ти е пощата, и сам ще намериш страницата за забравена парола.

 

 

 

добре,сорка че ви занимавах,все пак мн ми помогнахте.пробвах,в абв ми е пощата,но няма смисал,направих си нов скайп.все пак ама много ви благодаря,все пак всики опитахте,много мерси за всичко,довиждане и до нови срещи :):)

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...
×
×
  • Създай ново...