Jump to content

Бисерите във форума - войната на ТАРАЛЕЖИТЕ (1 част)


Tragedy

Препоръчан пост

Идеята не е лоша, но липсва биполярен протонен конектор. Без него масивната хипернамотката ще се окаже без неутрално магнитно поле. А и свръхсветлинният мултиапликационнен кристал няма да извади полза от мегафазови бластери.

Виж сега, има резон в думите ти, но все пак имаш доста предимства като мултиплексиране на данни и глас, комутиране... представи си свързване на гласови канали и канали за данни от преносната среда от и към общия цифров поток. Това си е голяма работа!!!

Освен всичко устройството работи и като концентратор, можеш да си поддържаш протоколите V5.1 и V5.2, като той директно си се интегрира с останалите функции.

Според мен трябва да действаш!! :peace:

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Аз не страдам от никакво раздвоение!

Преди малко прекият ми началник ме забелязал да излизам едновременно от тоалетната и от сградата на фирмата!

Link to comment
Сподели другаде

Аз не страдам от никакво раздвоение!

Преди малко прекият ми началник ме забелязал да излизам едновременно от тоалетната и от сградата на фирмата!

 

Незнам на кой от вас двамата дадох 1,000 лева назаем, но си ги искам обратно.

П.П. Въпрос - Абе тарикат, ти много хитър начин си измислил да получаваш 2 заплати или двамата се водите на един щат?

Link to comment
Сподели другаде

Виж сега, има резон в думите ти, но все пак имаш доста предимства като мултиплексиране на данни и глас, комутиране... представи си свързване на гласови канали и канали за данни от преносната среда от и към общия цифров поток. Това си е голяма работа!!!

Освен всичко устройството работи и като концентратор, можеш да си поддържаш протоколите V5.1 и V5.2, като той директно си се интегрира с останалите функции.

Според мен трябва да действаш!! :peace:

Ще го обмисля със сигурност.

Link to comment
Сподели другаде

ааааааааааааааааааааааааааа тука е станала някаква грешкаааа!

Аз си мислех че днеска е първи април, пък то било първи март!

Мире, имам една молба:

Пратих едно момче от един цветарски магазин да ти подари по случай рождения ти ден - букет от рози.

Та като позвъни на вратата, недей да му отваряш. Моля те!

Обичам Те!

Link to comment
Сподели другаде

Мога да си представя след 1 мсец на 1 Април какво ще става ....

Малее на 1-ви Април не ми се мисли :blink:

Толкова смях, че направо не знам кой кого е :crazy1:

Редактиран от vincenzo
Link to comment
Сподели другаде

Толкова смях, че направо не знам кой кого е :crazy1:

Хххаха, точно като за "бисерната" тема.

Казва се "кой кой е", а не "кой кого е"... поне не в този случай! :giggle:

 

"Кой кого е" е подходящо за други теми.. и разговори: "Кой кого е... уважил", "Кой кого е... почерпил", "Кой кого е пре-скочил" :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Лелеееее! То бива, то може, ама чак и клониране на родния ни админ! :crosseyes1:

http://img236.imageshack.us/img236/2088/24071059bn4.jpg

Сега ще трябва да множим и Мирето. Ех, не я оставихте на мира бре! :punish:

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...