Jump to content

Бисерите във форума - войната на ТАРАЛЕЖИТЕ (1 част)


Tragedy

Препоръчан пост

Здравейте!

Аз съм Айларипи: http://img50.imageshack.us/img50/771/desiar3.jpg

 

Здравеееей, Айларипии!

 

Не съм пила алкохол от 1 ден.

 

.. следват ръкопляскания!

 

Повече не издържам на напрежението! Ще си налея нещо.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 80
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Здравей, Айларипиии, няма за пиени нищУ щот аз вечИ гУ испиих! :crosseyes: :crazygirl:

 

Right_Naven Аплодисменти ;)

 

Честит рожде ден. Желая много здраве, късмет, любов и успех.
Редактиран от Върлина
Link to comment
Сподели другаде

Right_Naven Аплодисменти ;)

Ееееее, неволна грешка, още фокусирах клавиатурата. :P Оправих го.

Кой админ не се сдържа, да му спретна една магия? Хайде, хайде, без бой да си признава.

 

Между другото май съм попаднал в зоната на здрача. Отдавна изгубих нишката.

Link to comment
Сподели другаде

В момента говоря с д-р ОхБоли Ме, който постоянно говореше за някаква почивана станция край Карвуна, а от вестник Компютри обещаха да пишат в тяхната си рубрика - Психологът съветва.
Link to comment
Сподели другаде

В момента говоря с д-р ОхБоли Ме, който постоянно говореше за някаква почивана станция край Карвуна, а от вестник Компютри обещаха да пишат в тяхната си рубрика - Психологът съветва.

Ъ?!

Link to comment
Сподели другаде

В момента се сещам за една песен с име "Аз ли съм или не съм" :haha:

 

Милен (16:59:30 1/03/2007)
продължаваме

Милен (16:59:31 1/03/2007)
напред

 

Има ли нужда от коментари?

Охоооооо и логове ще вадим значи. Добре!!!

 

Slammer (16:33:00 1/03/2007)
и вземи да се пишеш че си мъж

Tragedy (16:33:08 1/03/2007)
хахахахахахахах

Slammer (16:33:10 1/03/2007)
че май и това съм променил

Link to comment
Сподели другаде

Та отидох аз вчера при психолога и му викам "На пазаря има хубави домати", а той ми вика че водопроводчика си тръгнал преди 5 минути.

И така боядисах в синьо вратата, и отидох до баба да и занеса кайсийките.

Кучето ме спъна с левият си заден крак и така утре пак ще ходя на психиатър!

Редактиран от Върлина
Link to comment
Сподели другаде

Живко (11:08:29 1/03/2007)

всеки момент очкавам някой да влезе в магазина с една риза от ония дето са с ръкавите на гърбаа

Милен (11:08:39 1/03/2007)

хахахахахха, мога да пратя момчетата

Милен (11:08:44 1/03/2007)

да те водят директно при мен

Милен (11:08:52 1/03/2007)

само да ти кажа, че не ми остана много време

Милен (11:08:58 1/03/2007)

санитарите разрешават само по половин час на компютъра

Милен (11:09:10 1/03/2007)

и после хапчетата и край :)

 

коменратите са излишни...

Link to comment
Сподели другаде

Какво ме вълнува ако лазерният лъч не пада перпендикулярно. Ъгълът не е от значение, важна е дължината на лъча и структурата на слоя. А това, че слушаките не пасват не значи, че банката отпуска заеми, въпреки че лампата свети. То и хладилникът е включен, ама то бюрото не е почистено, така че няма значение дали ще се купват акции на стоковата борса, при положение, че батерията на телефона е паднала много и всеки момент ще завали дъжд. Важното е рисунките да са в централата навреме, пък те нека да гасят огъня с одеала.
Link to comment
Сподели другаде

Та отидох аз вчера при психолога и му викам "На пазаря има хубави домати", а той ми вика че водопроводчика си тръгнал преди 5 минути.

И така боядисах в синьо вратата, и отидох до баба да и занеса кайсийките.

Кучето ме спъна с левият си заден крак и така утре пак ще ходя на психиатър!

Да, а аз изрично я питах баба ти: "Защо си с лилав лак на ноктите?". И тя ми вика, че климата не бил подходящ за отглеждане на цитрусови плодове... казах й: "Отиваме и го купуваме телевизора!", а тя" "Аууу, много хубаво готвят тез' китайци!"

И изобщо през цялото време си седях във влака и се чудех за тези къдрици, трябваше ли или не трябваше да й ги боядисват в червено. Някои хора казват, че било здравословно да се яде чесън, наистина.

Аз не съм съгласна, все пак 21 век предполага други неща, и изобщо не смятам че последната песен е подходяща! :giggle:

Link to comment
Сподели другаде

Хм. Опитвам се да направя хипериндуктивен мултикронотонен антивекторен транслокатор. Имам проблеми с ултра нановата мега мрежа от антифрикционни неутрони. Мислех да приложа хипорадиацонна полуконекторна антиматерийна вълна, но масивните блокови микро решетки създават прекалено голямо налягане върху зоновата инфраструктура. Някой с идеи?
Link to comment
Сподели другаде

Ми така е не всичко е от значение, важното е да има дрехи от боза, и коня да е У лево ... и да е Сряда!

А в Понеделник леля ми беше със свако, козата на село се окози и вчера т.е в Понеделник си купих синя ризка.

Но когато плетах един пуловер, трябваше да оправят колата в Събота и така всъщност във Вторник останах у нас :)

 

И честита Баба, Леля, Вуйна и Свако Мартаа!

 

 

 

П.С Обича ме, Не ме обича ... Обича ме ...

 

http://img254.imageshack.us/img254/6199/ilovewf8.jpg

Редактиран от Върлина
Link to comment
Сподели другаде

Хм. Опитвам се да направя хипериндуктивен мултикронотонен антивекторен транслокатор. Имам проблеми с ултра нановата мега мрежа от антифрикционни неутрони. Мислех да приложа хипорадиацонна полуконекторна антиматерийна вълна, но масивните блокови микро решетки съзадават прекалено голямо налягане върху зоновата инфраструктура. Някой с идеи?

Аз ще ти препоръчам да не се трудиш много, а да се насочиш към гъвкав, кросконект мултиплексор.

Мисля, че ще е добре да е с 6-проводна сигнализация. :lookaround:

Link to comment
Сподели другаде

Аз ще ти препоръчам да не се трудиш много, а да се насочиш към гъвкав, кросконект мултиплексор.

Мисля, че ще е добре да е с 6-проводна сигнализация. :lookaround:

Идеята не е лоша, но липсва биполярен протонен конектор. Без него масивната хипернамотката ще се окаже без неутрално магнитно поле. А и свръхсветлинният мултиапликационнен кристал няма да извади полза от мегафазови бластери.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...