Jump to content

Първата ви целувка


s1m3on`

Препоръчан пост

Еми аз си го знам от личен опит :crazy: :crazy: :crazy: :peace:

И си прав макар, че може и да стоиш на стол... :crazy:

 

Стига сте се бъзикали,направете му едно туториалче на момчето.

За какви ли не маловажни неща пишете ръководства,а като стане дума за важните неща се бъзикате...Не е добре така,да знаете. :booo:

http://doc.dir.bg/images/189.jpg Айде щом си казал и нагледни материали давам... :giggle: ама уроци не...

 

Няколко вида целувки

Ако ви е писнало всеки път да се целувате по един и същи начин и искате малко да се поразнообразите в това отношение, ще ви дам няколко предложения за целувки, някои от които може и да сте изпробвали, а други - не:

 

"Срамежлива" - тя го целува, като леко движи долната си устна, като че ли се стреми да се откъсне.

 

"Борба на устните" - и двамата са с полуотворена уста, смучат, леко захапват устните си със зъби.Трябва да се внимава в порив на страст да не си прехапете устната.

 

"Равна" - той взима устните и в своите, прави "тръбичка" и смуче, стремейки се да се докосне до езика и.

 

"Игрива" - тя леко захапва неговата устна и с движение на езика в устата му го възбужда към страст.

 

"Целувка на зъбите" - той в страстен порив смуче устните и, отмятайки главата и все по-назад.

 

"Страстна" - тя взема езика му в своята уста и едва го докосва със зъби, смуче го, стреми се да го прглътне колкото се може по-дълбоко.

 

"Нежност" - въртене на езика в устата на партньора.

 

"Царска" - езикът на партньора се взема зад бузата и леко се притиска със зъби и език.

 

"Изискана" - езикът леко се докосва до небцето на другия.

 

"Листче" - той придърпва с ръка долната и устна и си вкарва езика зад бузата и.

 

teenproblem.net

Редактиран от ^ANGEL4ETO^
Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Не,тогава май нямаше интернет. Кой да ми каже? :unsure:

 

Mи някой си там.Може и да не е било по нет-а, може да си питал някой приятел(ка), знам ли.Въпроса е там, че си действал спонтанно (или си се :crosseyes1: ) Хах ... не знам ... на мене си ми бликна просто така отвътре

Link to comment
Сподели другаде

То да ви кажа сега дават толкова неща по телевизията, че едва ли някой не знае какво и как трябва да направи. Въпросът е, че ще бъде изкуствено и по мое мнение нещата трябва да станат спонтанно и няма нещо конкретно, което трябва да се направи, за да стане хубаво. Просто двамата трябва да се отпуснат и да не мислят какво точно трябва да направят, а да се забавляват :)

 

П.П. Като гледам накъде отива света, особено по филмите, то след първата целувка винаги следва секс дори и между непознати, така че май ще трябва да обясняваме какво трябва да се прави след целувката :D

Link to comment
Сподели другаде

То да ви кажа сега дават толкова неща по телевизията, че едва ли някой не знае какво и как трябва да направи. Въпросът е, че ще бъде изкуствено и по мое мнение нещата трябва да станат спонтанно и няма нещо конкретно, което трябва да се направи, за да стане хубаво. Просто двамата трябва да се отпуснат и да не мислят какво точно трябва да направят, а да се забавляват :)

 

П.П. Като гледам накъде отива света, особено по филмите, то след първата целувка винаги следва секс дори и между непознати, така че май ще трябва да обясняваме какво трябва да се прави след целувката :D

Така е всичко си идва от вътре или го усещаш или не :giggle: някой наистина не могат да усетят кога трябва и кога не - да целунеш момиче например :blink: тогава всичко се скапва....

 

А за П.П., ами ако се стигне чак до там, че да обесняваш какво се прави след целувката лошо :crosseyes1:

Link to comment
Сподели другаде

Според мен никой не може да ти каже как да постъпиш. Та нали тогава няма да ти идва от вътре и ще правиш нещо заучено или нещо, което някой ти е казал. А при целувките с любим човек това е недопустимо.

Моят съвет е да се отпуснеш, когато го правиш с любов, всичко ще е приказно. Няма от какво да се притесняваш. А самият факт, че искаш съвет, сочи че това е от голямо значение за теб, значи държиш на човека отсреща. При това положение няма от какво да се притесняваш, дори и да допуснеш някаква грешка (в което дълбоко се съмнявам), то тя веднага ще ти бъде простена.

Успех от мен, просто се отпусни и се наслаждавай на хубавите моменти! :kiss1:

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
За съжаление бях се целувал с 24 годишна. Ама в последствие разбрах :) и мина добре :)

Защо, пък за съжаление?!?! :lookaround:

 

Ух, че вехта кака си си избрал...дъ мъ пруштавът какити де... :P

Чиче, тъй ли бре?!?! :crazy: Нямах представа, че каките са вехти...мислих си, че лелките Са...обърка ми понятията брех :cooldude:

Редактиран от ^ANGEL4ETO^
Link to comment
Сподели другаде

Защо, пък за съжаление?!?! :lookaround:

Чиче, тъй ли бре?!?! :crazy: Нямах представа, че каките са вехти...мислих си, че лелките Са...обърка ми понятията брех :cooldude:

Хах, и аз така. Явно изразът "Иска кака, за да го отрака" не важи :haha: . Лошо, защото имаше весела рима.

А като оставим оффтопиците - никой не може да ти каже, как точно да се целуваш. В смисъл може цялата рода да ти се изреди да ти говори, но в момента когато става всичко ти се изпаява, действаш така, както ти знаеш и умееш. Ще видиш, че не е фатално трудно, първият път просто е придружен с повече напрежение дали сега е бил момента, дали го правиш правилно и т.н., ще видиш, че след това няма да се притесняваш ;) .

Ходиш ли с момиче шъ зна`иш, че тя не ходи с теб заради целувките ти, да дори и първите пъти да се издъниш не вярвам да те убие ;) . Просто запомни едно, забравяш за всякакъв страх и просто...го правиш, всичко ще дойде от себе си после, не вярвам да ти е и нужен съвет от нас, ще видиш :) . Освен нещо за облекло или удобна реплика де :) .

Редактиран от Nav
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Хах, и аз така. Явно изразът "Иска кака, за да го отрака" не важи :haha: . Лошо, защото имаше весела рима.

А като оставим оффтопиците - никой не може да ти каже, как точно да се целуваш. В смисъл може цялата рода да ти се изреди да ти говори, но в момента когато става всичко ти се изпаява, действаш така, както ти знаеш и умееш. Ще видиш, че не е фатално трудно, първият път просто е придружен с повече напрежение дали сега е бил момента, дали го правиш правилно и т.н., ще видиш, че след това няма да се притесняваш ;) .

Ходиш ли с момиче шъ зна`иш, че тя не ходи с теб заради целувките ти, да дори и първите пъти да се издъниш не вярвам да те убие ;) . Просто запомни едно, забравяш за всякакъв страх и просто...го правиш, всичко ще дойде от себе си после, не вярвам да ти е и нужен съвет от нас, ще видиш :) . Освен нещо за облекло или удобна реплика де :) .

Има рима, но се изтърка вече този израз...може да се смени с друг :peace:

Но за другото си прав, всичко е до усещането как да направиш даденото нещо...Стига и двамата да го искат... :blush:

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...