Jump to content

Първата ви целувка


s1m3on`

Препоръчан пост

  • Отговори 31
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

Ми не съм сигурна ,че искам да ти обясня точно как става. Но какво да очакваш ли? - любопитство, страх ( дали няма да се изложиш) и може би удоволствие( зависи). Но виж, за последната, мога да кажа доста, но :P :kissed: :kissed1:
Link to comment
Сподели другаде

Привет!

Ще се справиш! Ето една полезна статия по въпроса- видове целувки и как да изпитаме по- голяма удоволствие:

Тук!

Колкото до удоволствието от целувката- според мен зависи от много неща и тъй като виждам, че темата е малко лична и деликатна предлагам да пуснем една анкета към темата, за да може всеки да си изкаже мнението спокойно и необезпокоявано. Ако нямаш възражения, пиши и ще пусна една, а дотогава прочети статията и се упражнявай :thumbsup: за да може скоро и ти да участваш с отговори. :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Ако може някои да ми каже какво да правя. Начинаещ съм за съжаление. :bored:

Много си закъснял :cooldude: :crazy: Всичко зависи от това какво изпитваш към момичето или просто искаш да не изоставаш и да си Красив :giggle:

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
Много си закъснял :cooldude: :crazy: Всичко зависи от това какво изпитваш към момичето или просто искаш да не изоставаш и да си Красив :giggle:

 

ангел4ето права си закаснял сам но мисля да си наваксам :peace: :peace: :peace: :crazy:

Link to comment
Сподели другаде

Ако може някои да ми каже какво да правя. Начинаещ съм за съжаление. :bored:

 

А бре мойто момче, ти въображение нямаш ли си или искаш да ти кажем какво да нарайш?! Така не става, за тия неща когато ги плауваш и ги мислиш ще излезне провал! Не му мисли много ... когато му дойде моментът ще усетиш как да подходиш, не са ти нужни инстрикции нито съвети! Това е от мен за сега и успех , и нема са плашиш,че те убивам! :)

Link to comment
Сподели другаде

ангел4ето права си закаснял сам но мисля да си наваксам :peace: :peace: :peace: :crazy:

За теб май е важно да не изоставаш...аз мислих, че наистина обичаш момичето :crosseyes1: ако я обичаш тогава всичко си идва по нормалния начин, ама ти и ти като някой батковци само искаш да използваш момичетата :punish:

 

А бре мойто момче, ти въображение нямаш ли си или искаш да ти кажем какво да нарайш?! Така не става, за тия неща когато ги плауваш и ги мислиш ще излезне провал! Не му мисли много ... когато му дойде моментът ще усетиш как да подходиш, не са ти нужни инстрикции нито съвети! Това е от мен за сега и успех , и нема са плашиш,че те убивам! :)

Така си е абсолютно си прав...Стига да не се е объркал, че момичето го харесва, а то да не е така тогава лошо :giggle:

Редактиран от ^ANGEL4ETO^
Link to comment
Сподели другаде

Така си е абсолютно си прав...Стига да не се е объркал, че момичето го харесва, а то да не е така тогава лошо :giggle:

 

Еми аз си го знам от личен опит :crazy: :crazy: :crazy: :peace:

Link to comment
Сподели другаде

Стига сте се бъзикали,направете му едно туториалче на момчето.

За какви ли не маловажни неща пишете ръководства,а като стане дума за важните неща се бъзикате...Не е добре така,да знаете. :booo:

Link to comment
Сподели другаде

Стига сте се бъзикали,направете му едно туториалче на момчето.

За какви ли не маловажни неща пишете ръководства,а като стане дума за важните неща се бъзикате...Не е добре така,да знаете. :booo:

 

Ам ... само един въпрос който може да прозвучи по някакъв начин заяждащо,ама на тебе казвали ли са ти какво да правиш когато си щял да се целуваш за първи път ... ?!

Редактиран от МоДеЛчО
Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...