Jump to content

Споделете и препоръчайте филми


Препоръчан пост

Искам да ви препоръчам един доста забавен и интересен филм - Paul

 

http://cinemovie.tv/cinemovie_new/images/stories/MoviePosters/paul-movie-poster.jpg

 

Във филма се разказва за двама приятели от Англия, които пътуват из известни НЛО места в САЩ (Зона 51, места, където са забелязвани извънземни и др.). Двамата приятели се натъкват на извънземното Пол, което ги моли да му помогнат да стиге до определено място, откъдето ще го спасят. Оттам започват и щурите преживявания на тримата сладури, по петите на които е и ФБР, начело с "Големия".

Филмът ми допадна особено много заради забавните моменти, тънкия английски хумор, препратките към други филми или събития с извънземни. Особено много ми хареса начина, по който е представено извънземното, което е прекарало 60 години на нашата планета - като човек с всички пороци и идиотизми.

 

Препоръчвам гледането на филмчето за разтоварване и добро настроение.

Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...
  • Отговори 69
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Ето един доста дълбок филм. Ако си падате по артистично пресъздаване на реалността около нас. Филмът е всичко но не и лек за гледане. Аз лично зацепих идеята чак по средата на филма някой хора чак на края се сещат. Както казват в IMDb това е филм за любов, смърт, силата на духа и крехкостта на живота ни в този свят. Филмите на Darren Aronofsky имат доста общи неща в характерите на героите, но този най ми хареса от неговите заради суриалното представяне на събитията.

http://www.soundonsight.org/wp-content/uploads/2010/11/fountain.jpg

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Гледал съм филма на Onion News, да типичен модерен американски хумор е и на мен ми хареса. На места става обаче леко скучен и работят със стереотипи. Хареса ми много майтапа за коланите за шия и как при най-малко блъскане ти късат главата. Забавни са наистина.
Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...
Нещо ново? :look: Никой ли няма какво да коментира? Аз гледах новия с Брад Пит-Дървото на живота. Готин. Друго....май нищо за което да пиша тук. Нещо ми си гледа смислено. А, чакам 2012 на Уди Алън ще излиза,The Rome with Love или Nero Fiddled...
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...