Jump to content

Ревю: The KMPlayer


Препоръчан пост

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Плеъра ми казва името на песента и от кой изпълнител и албум е.И това със стартирането на всяка песен като ламаринения глас върви върху песента и е ... не е гот :bored: Пуснах му фабрични настройки и се изключи. Добре, аз пак не разбрах как се включва и изключва тази опция което не е добре и не ме прави по-знаещ!
Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
Доколкото разбрах създателят на KMPlayer и впоследствие - на PotPlayer се връща обратно. Интересно дали това означава че приключват с втория...Всъщност лично за мен е по-добре - по някаква причина при всяко отваряне на PotPlayer има забележимо забавяне от 2 - 3 секунди...
Link to comment
Сподели другаде

Искам да попитам, имали ли са и други потребители проблеми с KMPlayer под Windows7(x86,Professional конкретно), a именно следното съобщение:

This program needs a windows component, which isn't available. File: flash.ocx

Това съобщение излиза при всяко стартиране на програмата, след чисто нова инсталация на Windows7 Professional x86 MSDN с единствено инсталиран Flash Player за IE. След кликването-ОК на съобщението, програмата си работи коректно.

Знам, че става въпрос за бъг, но в новите версии на KMPlayer същият поправен ли е, понеже нямам инсталиран Windows7, за да го тествам.

Link to comment
Сподели другаде

единствено инсталиран Flash Player за IE.

 

Трябва ти и за Firefox/Opera/Safary - ползва се от Album Art .

Мен друго ме е яд не се оправят бъгове от по на 100 години .Пуснете едно търсене в Гугъл "kmplayer freezing" и четете.

Link to comment
Сподели другаде

Трябва ти и за Firefox/Opera/Safary - ползва се от Album Art .

Мен друго ме е яд не се оправят бъгове от по на 100 години .Пуснете едно търсене в Гугъл "kmplayer freezing" и четете.

Те то нямаше инсталиран друг браузер и никъде не пише, че трябва да сложа друг+флаш плеъра.

След това бях сложил Opera+Flash Player за Opera/FF/Safari и пак същата ситуация.

Изглежда, че е бъг. За това лично аз ползвам Pot Player. Искрено се надявам разработката му да продължи, понеже ми допада много повече от KMPlayer и е по-лесен за настройка на потребителите, които го инсталирам.

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
Здравейте, имам малко странен проблем с този плеър. На уин 7 (само при него) ми искарва винаги грешка при пускането на какъвто и да е фаил. Защо е така и как да го оправя...
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте, имам малко странен проблем с този плеър. На уин 7 (само при него) ми искарва винаги грешка при пускането на какъвто и да е фаил. Защо е така и как да го оправя...

 

Пробва ли да го преинсталираш?И му дай,да си направи асоциация с файловете.

Link to comment
Сподели другаде

Пробва ли да го преинсталираш?И му дай,да си направи асоциация с файловете.

 

Преинстала беше първото нещо, което направих и асоциацията направих и пак е така...

Само аз ли съм с този проблем на седмицата?

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
Здравейте,от доста време съм с КМПлеър и досега съм нямал кой знае какви проблеми.Напоследък обаче,имам дребен проблем със скиновете.Слагам си някакъв скин,но когато стартирам плеъра той си е със неговия си-този който си е по подразбиране.И така след всяко стартиране се налага да го сменям с този който аз искам.Някой имал ли е подобен проблем и евентуално съвет за отстраняването му.Предварително Благодаря
Link to comment
Сподели другаде

  • 4 months later...

С горния проблем се оправих,но сега имам друг. Какво значи това-http://img17.imageshack.us/img17/6803/77793821.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us и как да направя тека,че да спре да се показва след всяко стартиране на плеъра?

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...