Jump to content

Ревю: The KMPlayer


Препоръчан пост

е да, но само за две единствени неща ми харесва този плеър: за вградените кодеци и за настройката на тайминга на субтитрите.. а и за хубавите скинове които има, вчера се порових и намерих доста интересни и добре изглеждащи скинове на които даже и Winamp би завиждал :cooldude:
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Здравейте на всички!Имам едно питане.Как да направя така,че след като пусна някакво видео и минимализирам kmplayer-a при започване възпроизвеждането на следващото видео,плейарът да не се визуализира,а да си остане долу в трея минимализиран,но работещ.Май много сложно се изразих,но се надявам да сте ме разбрали.
Link to comment
Сподели другаде

Здравейте на всички!Имам едно питане.Как да направя така,че след като пусна някакво видео и минимализирам kmplayer-a при започване възпроизвеждането на следващото видео,плейарът да не се визуализира,а да си остане долу в трея минимализиран,но работещ.Май много сложно се изразих,но се надявам да сте ме разбрали.

 

Отваряш KMPlayer >F2>Общи и от списъка махаш отметката на Възстанови при начално възпроизвеждане на видео.

А ако си на Английски KMPlayer >F2>General от списъка махаш отметката на Restore if video playback is started from a file manager. :)

Link to comment
Сподели другаде

Най-после и аз си инсталирах KMPlayer. Но имам сериозен проблем.

Какъвто и размер да дам, видеото и субтитрите не могат да излязат на цял/стандартен екран/Излиза само едно малко квадратче,като на прикачения файл.

Моля да ми обясните /като на малоумна ...въобще няма да се обидя :blush: / от къде да си оправя настройките. Уж всичко разгледах, но не става :'( На всичкото отгоре, когато затворя програмата /KMPlayer/ винаги ми дава съобщение за грешка-втория прикачен файл.

С Windows XP SPIII съм,а The KMPlayer 2.9.4.1436 го изтеглих от сървъра на SoftVisia

Link to comment
Сподели другаде

Оказа се, че и със субтитрите на някой филми имам проблем. Под тях излизат едни зелени сенки и някой от старите редове не изчезват. Върху тях излизат следващите субове и въобще омазана работа :crosseyes1: Вече не ми излиза онова съобщение за грешки, но пак картината е само в квадрятче,а около него е черен екран.

Може би трябва още инфо, но не знам какво да покажа.

 

-Чист (не самоделка) Windows XP

-видео картата е ATI RADEON 9200 series Drier Version 9.14.10.6404 /драйверите са от оригиналния съпровождащ диск/.

-Ползвам Night_Raven Codec Pack .

-Няма вируси

 

Да сменя ли драйверите на видео картата?

Link to comment
Сподели другаде

Пакетът с кодеци не би трябвало да създава проблеми, защото The KMPlayer би трябвало да си ползва своите и да не го е грижа какви са инсталирани в системата. И все пак, можеш да опиташ да деинсталираш пакета.

Драйверът за видео картата актуален ли е? С други плеъри проблеми има ли?

Link to comment
Сподели другаде

 

Драйверът за видео картата актуален ли е? С други плеъри проблеми има ли?

Допълних поста си преди да прочета този. Май драйверът новия е версия 6.11/дали не бъркам нещо?/ Имах проблем и с BSPlayer-леко накъсваше картината. С VLC media player нямам проблем.При CyberLink PowerDVD също при някой DVDта многооо слабо накъсва. Този проблем с накъсването се появи вчера, когато инсталирах SLOW PCfighter.С нея трих някакви грешки и после нещата се омазаха. Може пък и да не е било от нея :'( Иначе изтрих SLOW PCfighter,но проблема остана

 

Сложих актуален драйвер и проблема е решен. Всичко е перфектно-и картина и субтитри :yeah:

Мерси Night_Raven. Не очаквах да е от драйверът,защото до вчера всичко си беше ОК и от раз се прецакаха нещата.

Редактиран от antishoC
Link to comment
Сподели другаде

  • 2 weeks later...

Отваряш KMP, натискаш F2 и...

http://i35.tinypic.com/2wq5oaf.png

Здравейте ! Ще ви бъда безкрайно благодарен,ако ми дадете разяснение дали трябва да се маркират всички отметки показани в прозореца по-горе,тъй като в стандартните настройки при мен има не маркирани формати ? Аз съм с версия 2.9.4.1435 Не маркирани са AVI,MPG,MP4,WMV и ASF. Дали това,че има не маркирани формати се отразява на работата на КМПлеъра ? И най-важно-трябва ли да ги маркирам ?

Благодаря предварително !

Link to comment
Сподели другаде

Тази настройка оказва на операционната система с кое приложение да отвори конкретния формат, ако е маркиран - ще ги отвори със KMPlayer, ако не - с video player-a инсталиран на системата (обикновено се подразбира: Windows Media Player). Ако си решил да ползваш изцяло (за гледане на видео / слушане на аудио) KMPlayer - слагай отметките навсякъде.
Link to comment
Сподели другаде

Тази настройка оказва на операционната система с кое приложение да отвори конкретния формат, ако е маркиран - ще ги отвори със KMPlayer, ако не - с video player-a инсталиран на системата (обикновено се подразбира: Windows Media Player). Ако си решил да ползваш изцяло (за гледане на видео / слушане на аудио) KMPlayer - слагай отметките навсякъде.

Благодаря за разяснението.Бе полезно за мен !

 

И тъй като става въпрос за КМПлеър искам да помоля и за отговор на следния въпрос.Има ли опции в настройките на плеъра,които да позволяват изрязването на част от кадри/от видеоклип или филм/и след това да се сейфат като GIF формат ? И ако има нека се онагледи,или опишат, от къде и как се извършват? Благодаря !

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 4 months later...
  • 4 weeks later...
Здравейте, наистина плеъра работи добре.Молбата ми е, ако някой знае как се изключва досадника дето чете името на песента нека сподели.Омръзна ми да го ругая, а не се оправих с настройките. :help:
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...