Jump to content

Ревю: The KMPlayer


Препоръчан пост

Версия 2.9.4 е бета. За това инсталирах 2.9.3.

 

1. Субтитрите се отварят автоматично с другите плеъри, с които пробвах => би трябвало да се отварят и тук. Помислих си, че става въпрос за някоя настройка.

2. Става въпрос за гласово четене на субтитри.

3. Това се получи - вече е в контекстното меню.

Link to comment
Сподели другаде

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Версия 2.9.4 е бета. За това инсталирах 2.9.3.

 

1. Субтитрите се отварят автоматично с другите плеъри, с които пробвах => би трябвало да се отварят и тук. Помислих си, че става въпрос за някоя настройка.

2. Става въпрос за гласово четене на субтитри.

3. Това се получи - вече е в контекстното меню.

Аз ти казвам от опит, че е по-добрата, какво като е бета-версия. Не съм съгласен, че другите плейъри ги отварят автоматично, ако не са за точния филм. Кои плейъри по-точно? Не съм чувал или чел за плейър с "гласово възпроизвеждане на субтитри". Това трябва да е нещо ново. Как изглежда - сигурно компютъра синтезира човешка реч с приятен женски глас като по научно-фантастичните филми? А да не би да трябва да си инсталираш и програмата SpeechLab случайно?

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 weeks later...
Откъде е взета тази версия The KMPlayer 2.9.4.1435 качена в сайта , след като в официалния сайт няма публикации от 2009 ? Нямам лоши намерения просто ми е интересно да не би да има нов сайт на програмата. :)
Link to comment
Сподели другаде

Това, че няма публикации, не значи, че не може да има нова версия. Имаме 2 линка - наш мирър и официален сайт за сваляне. Всеки желаещ може да свали програмата от официалния линк и да види версията в инсталатора или в самата програма. :)
Link to comment
Сподели другаде

Откъде е взета тази версия The KMPlayer 2.9.4.1435 качена в сайта , след като в официалния сайт няма публикации от 2009 ? Нямам лоши намерения просто ми е интересно да не би да има нов сайт на програмата. :)

Програмата е изоставена от ония японци и сега се разработва от други хора, то и затова и тулбари са сложили при инсталацията.

То дори преди тая 'финална' версия имаше няколко 'pre' такива.

Link to comment
Сподели другаде

Кореец. :)

 

Да, небезизвестният Kang Yong-Huee, от който през 2007г Pandora TV вземат source кода и продължават разработването на плеъра, с обещанието че ще го запазят безплатен... Разбира се, не са казвали нищо за tool-барчета..., ако и те не са го продали на някого. :)

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...

 най- добрият !

 

трудничко обаче се убеждават хора ползвали цял живот BSp... или Gom... като каже за Гома- не звука...

 

не съм чел за корееца, но някъде бях срещал- българи, разработвали и Winamp-a, като съекипници...

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Здравейте! Някой може ли да ми помогне? Имам един проблем с аудиото на някои HD клипове - просто го няма...Става на въпрос за клипове,които съдържат следния аудио формат:

 

Audio #2

Format: MPEG Audio

Format version: Version 1

Format profile: Layer 2

Codec ID: A_MPEG/L2

Codec ID/Hint: MP2

 

Гледах иначе в настройките на плеъра за кодеци разни,но не постигнах резултат.Сложих отметка на MP1 и MP2.Ако обичате дайте ми съвет!

Също така исках да си сменя цвета на субтитрите на филмите от настройките,но не ми позволява това - не е активна опцията за цветовете просто.Помагайте моля!!! Благодаря!!!

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
най-добрия който съм ползвал, а повярвайте ми аз през доста плеъри съм минал,но това което го може този някои други изобщо не са чували за това...
Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...