Прехвърляне към съдържание

Снимка

Ревю: The KMPlayer

• Моля, влезте, за да отговорите
101 отговора по тази тема

#31 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23015 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 26 July 2008 - 08:27

Регионалните ти настройки както в тази тема ли са?

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#32 Anito

Anito

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2 мнения

Публикувано: 26 July 2008 - 12:37

Благодаря, Night Raven !!!! Тези настройки ми помогнаха!!!

#33 Jerry

Jerry

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 21 мнения

Публикувано: 27 July 2008 - 11:21

Много добра програма , ползвам я близо шес месеца чудесна е.ЗАСЛУЖАВА СИ :thumbsup:

#34 stefanvalja

stefanvalja

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 47 мнения

Публикувано: 16 August 2008 - 16:19

Здравейте, аз искам да попитам за едно на пръв поглед маловажно нещо, но няма как като е свикнал човек....
досега ползвах BSplayer, и на всичките ми филми иконките им бяха БСплеярчета, когато си сложех КМП,си останаха така, после ънинсталнах БСП, и иконките станаха с Windows media plear.
Пусках филм с КМП, и му казвах да отваря винаги такива файлове с тази програма, давах десен бутон на файл- свойства/промени, два пъти цък на КМП, но все не става....
Благодаря предварително

#35 Steelheart

Steelheart

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 152 мнения

Публикувано: 16 August 2008 - 16:31

Отваряш KMP, натискаш F2 и...
Публикувано изображение

#36 stefanvalja

stefanvalja

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 47 мнения

Публикувано: 16 August 2008 - 23:55

Отваряш KMP, натискаш F2 и...
Публикувано изображение

Благодаря, не било сложно, аз натисанах избери всички, и сега показва видео файловете и музикалниоте, и субтитрите ,и ISO файловете и просто всички видове файлове със своите разширения - просто супер програма.....

#37 oxygen

oxygen

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 11 мнения

Публикувано: 21 November 2008 - 21:02

Ползвам я от година и половина и съм много доволен от нея.

#38 kurtalaki

kurtalaki

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 4 мнения

Публикувано: 23 November 2008 - 20:05

Това е номер едно player за мен използвам го за всякакви медийни файлове, а новата версия направо кърти :thumbsup:

#39 T0dor

T0dor

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 216 мнения

Публикувано: 07 January 2009 - 13:44

Много добра програма наистина, ползвам я от около година и до сега съм нямал проблем с възпроизвеждането на някой мултимедиен формат :thumbsup:
Публикувано изображение Публикувано изображение

#40 sivokuche

sivokuche

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 03 February 2009 - 00:03

Здравейте... И аз имам кофти проблем с KmPlayer-a . Mного съм доволен от него въпреки, че бях с Виста :) .. Сега, обаче реших да пробвам с новия Windows 7 i KmPlayer-a започна да ми бави, забива, абе въобще стана мазало..., докато Media Pleyar Classic ми работи перфектно ... Между другото съм и доволен от Win-a 7.. Нищо, че е Бета версия :) ... Можете ли да ми дадете съвет, какво мога да направя ? Имам чувството, че нещо му прецаках настройките някъде, но не знам къде... А си го преинсталих и отново, и пак ... Компа ми е мощен - не е от него :( .. Благодаря предварително !!!

#41 Night_Raven

Night_Raven

Subject Delta

• Администратори
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 23015 мнения
  • Живущ в:Русе

Публикувано: 03 February 2009 - 00:20

Деинсталирай The KMPlayer, изтрий му папката в Program Files (ако е останала), инсталирай последната версия на плеъра. Ако продължаваш да имаш проблем, е напълно възможно самият плеър да има проблеми с операционната система. В такъв случай ще трябва да ползваш друг.

Love is just a chemical, no matter the origin. We give it meaning by choice.

- Eleanor Lamb (BioShock 2)

#42 ivan georgiev

ivan georgiev

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1 мнения

Публикувано: 07 March 2009 - 01:14

Здравейте,
Имам един въпрос.
В момента съм с последната версия на програмата, но субтитрите не мога да ги сложа в картината.
Винаги ги отделя с черен фон.
Всъщност файловете с mkv формат. Моля някой ако знае да ми каже.
Искам всъщност картината да е на цял екран и субтитрите в нея. На старите версии ставаше, но тук не мога да се оправя. Повтарям пак за файлове с mkv разширение.
Благодаря ви предварително!
Иначе програмата е №1

#43 Sten

Sten

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 1092 мнения

Публикувано: 11 March 2009 - 20:26

Имам друг въпрос. По принцип не е кой-знае какво,но...Не можах да видя къде от настройките (а те са твърде подробни :) ) се задава това,което се свири в момента да се върти в етикета на лентата със задачи (мисля,че така се казваше). Версията е 2.9.3. Благодаря за бързият отговор ;)

PC1: Asrock FM2A88X+; 2x4 GB DDR3 1600 A-Data; A10 6700 HD8670D; CM Silent Pro M520; Intel SSD 120 GB; Enermax Fulmo ST; Dell U2713hm

PC2: MSI 880GMA-E45; 2x1 GB DDR3 1333; Phenom II X2 550; FSP Hexa 400 W; 500 GB Hitachi; CM Elite 360; LG L1932 P + Philips 26"

#44 ares85ares

ares85ares

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 364 мнения

Публикувано: 25 August 2009 - 20:28

Инсталирах KMPlayer версия 2.9.3. и имам няколко въпроса:

1. Как да направя така, че субтитрите да се зареждат автоматично, т.е. да се появяват с отварянето на филма, а не да ги зареждам допълнително всеки път?
2. До колкото разбрах този плеър може да чете субтитри. Ако правилно съм разбрала от къде да включа четенето на субтитрите?
3. Като кликна с десен бутон върху филма и отвори с... липсва KMPlayer. Защо?
"..Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!!!.."

#45 Nazikov

Nazikov

Потребител

• Потребители
  • ПипПипПипПипПипПип
  • 2125 мнения
  • Живущ в:Пазарджик
  • Интереси:Компютри, техника, музика и др.

Публикувано: 25 August 2009 - 21:25

Инсталирах KMPlayer версия 2.9.3. и имам няколко въпроса:

1. Как да направя така, че субтитрите да се зареждат автоматично, т.е. да се появяват с отварянето на филма, а не да ги зареждам допълнително всеки път?
2. До колкото разбрах този плеър може да чете субтитри. Ако правилно съм разбрала от къде да включа четенето на субтитрите?
3. Като кликна с десен бутон върху филма и отвори с... липсва KMPlayer. Защо?

Трябваше да инсталираш по-новата версия 2.9.4, тя е по-добра, смени я.

1. Ако субтитрите са правени точно за конкретния филм, те се зареждат автоматично. Ако не са - ръчно, както при всички плейъри, сори. Ако филмът е на повече части, всяка следваща част се зарежда автоматично, това не всеки го може.
2. Плейърът е на български език, по време на филма кликаш с десен бутон на картината и четеш менютата. Може да завлачиш субтитрите и да ги пуснеш в картината на филма, зареждат се и така.
3.Щом няма в контекстното меню на Windows Explorer KMPlayer - добавяш го - кликаш най-долу Browse, намираш го в C:\Program Files\The KMPlayer и посочваш файла KMPlayer.exe.

0 потребители четат тази тема

0 регистрирани потребители, 0 гости и 0 анонимни потребители