Jump to content

Ревю: The KMPlayer


Препоръчан пост

  • Отговори 101
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

  • 3 weeks later...

Здравейте, аз искам да попитам за едно на пръв поглед маловажно нещо, но няма как като е свикнал човек....

досега ползвах BSplayer, и на всичките ми филми иконките им бяха БСплеярчета, когато си сложех КМП,си останаха така, после ънинсталнах БСП, и иконките станаха с Windows media plear.

Пусках филм с КМП, и му казвах да отваря винаги такива файлове с тази програма, давах десен бутон на файл- свойства/промени, два пъти цък на КМП, но все не става....

Благодаря предварително

Link to comment
Сподели другаде

Отваряш KMP, натискаш F2 и...

http://i35.tinypic.com/2wq5oaf.png

Благодаря, не било сложно, аз натисанах избери всички, и сега показва видео файловете и музикалниоте, и субтитрите ,и ISO файловете и просто всички видове файлове със своите разширения - просто супер програма.....

Link to comment
Сподели другаде

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Здравейте... И аз имам кофти проблем с KmPlayer-a . Mного съм доволен от него въпреки, че бях с Виста :) .. Сега, обаче реших да пробвам с новия Windows 7 i KmPlayer-a започна да ми бави, забива, абе въобще стана мазало..., докато Media Pleyar Classic ми работи перфектно ... Между другото съм и доволен от Win-a 7.. Нищо, че е Бета версия :) ... Можете ли да ми дадете съвет, какво мога да направя ? Имам чувството, че нещо му прецаках настройките някъде, но не знам къде... А си го преинсталих и отново, и пак ... Компа ми е мощен - не е от него :( .. Благодаря предварително !!!
Link to comment
Сподели другаде

Деинсталирай The KMPlayer, изтрий му папката в Program Files (ако е останала), инсталирай последната версия на плеъра. Ако продължаваш да имаш проблем, е напълно възможно самият плеър да има проблеми с операционната система. В такъв случай ще трябва да ползваш друг.
Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...

Здравейте,

Имам един въпрос.

В момента съм с последната версия на програмата, но субтитрите не мога да ги сложа в картината.

Винаги ги отделя с черен фон.

Всъщност файловете с mkv формат. Моля някой ако знае да ми каже.

Искам всъщност картината да е на цял екран и субтитрите в нея. На старите версии ставаше, но тук не мога да се оправя. Повтарям пак за файлове с mkv разширение.

Благодаря ви предварително!

Иначе програмата е №1

Link to comment
Сподели другаде

Имам друг въпрос. По принцип не е кой-знае какво,но...Не можах да видя къде от настройките (а те са твърде подробни :) ) се задава това,което се свири в момента да се върти в етикета на лентата със задачи (мисля,че така се казваше). Версията е 2.9.3. Благодаря за бързият отговор ;)
Link to comment
Сподели другаде

  • 5 months later...

Инсталирах KMPlayer версия 2.9.3. и имам няколко въпроса:

 

1. Как да направя така, че субтитрите да се зареждат автоматично, т.е. да се появяват с отварянето на филма, а не да ги зареждам допълнително всеки път?

2. До колкото разбрах този плеър може да чете субтитри. Ако правилно съм разбрала от къде да включа четенето на субтитрите?

3. Като кликна с десен бутон върху филма и отвори с... липсва KMPlayer. Защо?

Link to comment
Сподели другаде

Инсталирах KMPlayer версия 2.9.3. и имам няколко въпроса:

 

1. Как да направя така, че субтитрите да се зареждат автоматично, т.е. да се появяват с отварянето на филма, а не да ги зареждам допълнително всеки път?

2. До колкото разбрах този плеър може да чете субтитри. Ако правилно съм разбрала от къде да включа четенето на субтитрите?

3. Като кликна с десен бутон върху филма и отвори с... липсва KMPlayer. Защо?

Трябваше да инсталираш по-новата версия 2.9.4, тя е по-добра, смени я.

 

1. Ако субтитрите са правени точно за конкретния филм, те се зареждат автоматично. Ако не са - ръчно, както при всички плейъри, сори. Ако филмът е на повече части, всяка следваща част се зарежда автоматично, това не всеки го може.

2. Плейърът е на български език, по време на филма кликаш с десен бутон на картината и четеш менютата. Може да завлачиш субтитрите и да ги пуснеш в картината на филма, зареждат се и така.

3.Щом няма в контекстното меню на Windows Explorer KMPlayer - добавяш го - кликаш най-долу Browse, намираш го в C:\Program Files\The KMPlayer и посочваш файла KMPlayer.exe.

Link to comment
Сподели другаде

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...