Jump to content

Със или без актуализацията на Windows XP?


stanilabg

За или против актуализацията на Windows XP  

217 потребители са гласували

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчан пост

Избрах отговорът,предвидливо добавен от "Гарвана" :)

Досега колкото пъти се е прецаквала системата или сам съм си бил виновен,или някоя програма/настройка или комбинация от двете - ми е помогнала ;) ...Последният път комбинацията беше последната версия на BOINC и пренасочване на папката My Documents към дял Е: :(

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 month later...
  • Отговори 51
  • Създадена
  • Последен отговор

ТОП потребители в тази тема

ТОП потребители в тази тема

Публикувани изображения

  • 3 months later...
  • 4 months later...
Здравей те! Имам малък проблем немога да инсталирам последните актуализации на Microsoft Office 2003 Service Pack 3 (SP3) дава тази грешка Кодекс:0x51F всички други актуализации се инсталират само тази неможе досега несе беше случвало ползвам ХП 2002.Показва това ая имам инсталиранаpost-12100-12640111127698_thumb.pngpost-12100-12640111291255_thumb.png
Link to comment
Сподели другаде

Здравей те! Имам малък проблем немога да инсталирам последните актуализации на Microsoft Office 2003 Service Pack 3 (SP3) дава тази грешка Кодекс:0x51F всички други актуализации се инсталират само тази неможе досега несе беше случвало ползвам ХП 2002.Показва това ая имам инсталиранаpost-12100-12640111127698_thumb.pngpost-12100-12640111291255_thumb.png

 

Чакай сега...първата снимка показва, че се опитваш да инсталираш SP3 за Microsoft Office, а втората снимка е за Windows с кой SP разполага. Няма връзка помежду им. ;)

Link to comment
Сподели другаде

Това на български ли беше?

Поу бъркал съм се как да реша проблема с ъпдейта ако деинсталирам целия пакет иго инсталирам на ново дали ще се оправи :)

 

Оправих се извинявам се за грешките инсталирах ъпдейта :peace:

Link to comment
Сподели другаде

  • 5 weeks later...

За 13г. никога не съм оставял авто. ъпдейт на ХР-то вкл и съм нямал проблеми.

Разбира се не мога да кажа че съм ползвал голо ХР понеже на около 2г. като правя формат

си тегля джам с интегрирани последните кръпки. Сега съм ги спрял и на седмицата.

Link to comment
Сподели другаде

За 13г. никога не съм оставял авто. ъпдейт на ХР-то вкл и съм нямал проблеми.

Разбира се не мога да кажа че съм ползвал голо ХР понеже на около 2г. като правя формат

си тегля джам с интегрирани последните кръпки. Сега съм ги спрял и на седмицата.

Windows XP кога пък стана на 13 години? А-а-а, може би е и по-стар дори, но ти го ползваш оттогава. Имал ли си и интернет тогава въобще или някъде си гледал в някой интернет клуб...

Link to comment
Сподели другаде

Хубаво де в началото е било 95. Първата ми машинка я взех след уволнението от казармата та колкото и да съм склерозирал са си толкова годинките.

А в интернет клуб дори не съм влизал колкото и странно да ти звучи.

Link to comment
Сподели другаде

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Най доброто е да си пуснете една програмка да излъжете Майкрософт, че ОС ви е легален и да дърпате актуализации. Това което не препоръчвам е да слагате актуализации ако сте модифицирали ОС (пример Seven Remix - резултат - crash на системата - reinstall). Актуализациите включват и голям брой кръпки по системата, които е най добре да ги имате... няма какво да добавя.

 

Хубаво де в началото е било 95. Първата ми машинка я взех след уволнението от казармата та колкото и да съм склерозирал са си толкова годинките.

А в интернет клуб дори не съм влизал колкото и странно да ти звучи.

Е не не е 95. Както е логично всеки софтуер си почва с версия 1.0, макар че малко хора са чували за 1.x 2.x, и вече 3.0 3.1 3.11 са по-познати, след това идва 95 и NT 3.1 ( казваше се тогава че 95 е продъжение на 3.1, а NT na 3.11 , дойде 98,Millenium и 2000, XP... линията 95>98>Millenium се прекъсва и изскача версията на NT>XP, която е подобрената версия на 2000 или Windows NT 5.0(XP). Тази година XP отпразнува 9-тия си рожден ден, а 95 значи просто и ясно - разработен през 95-та.

А пък аз гледах един филм, в който се оказа че Бил Гейтс е един голям крадльо на операционни системи, а не гений :)Първата версия на Windows е на 16 години, защото от 2001ва тя вече официално не се поддържа т.е. е общо на 25години.

Пък и първите версии не са точно операционни системи а продължение/разширение на MS-DOS. 95 и 98 още се мотаеха край него и чак XP се отдели напълно самостоятелно.

 

Чакай сега...първата снимка показва, че се опитваш да инсталираш SP3 за Microsoft Office, а втората снимка е за Windows с кой SP разполага. Няма връзка помежду им. ;)

Ааааа има има връзка! Ъпдейта явно е за Office 2003 и е да си го обновиш от SP2 до SP3, а пък ти Office 2003 явно нямаш и затова и нищо не става! Това не е ъпдейт за самата операционна система а е кръпка, която можеш да сложиш ако имаш Office 2003 и да не сложиш, ако нямаш :) Ъпдейта се води важен, защото е сервизен пакет. Така че проблема ти с ъпдейта е > просто не го слагай.

 

Със windows xp service pack 3 съм.Пуснах ъпдейт за пръв път от преинсталирането преди 40-50 дена.Автоматичен.Показа ми ,че има 33 ъпдейта.Инсталирах ги и рестартирах.Следващите около минута бях на тръни(имам си едно наум за ъпдейтването)докато видя ,че всичко си е наред.Всичко си тръгна нормално и все още работи нормално.Но...гледам аз днес в контрол панел от 33 са станали на 3 ъпдейтите.Как става този номер да изчезват не ми е ясно.И те са ето тези http://store.picbg.net/pubpic/87/0E/85f5224c879b870e.JPG

Някой да има на идея за какво става дума?Аз не ъпдейтвам от доста време и не знам това дали е нормално,но не ми се вярва.Благодаря предварително.

Виждаш инсталираните ъпдейти за програма IE. Там няма да видиш инсталирани ъпдейти за Windows, защото не им е там мястото, първо и защото деинсталирането на ъпдейт на операционна система не е никак добра идея. Има къде да видиш какви ъпдейти има инсталирани на Windows, но едва ли те интересува друго освен да знаеш че са инсталирани. То те ако не бяха, компа пак щеше да иска да ги дръпне?

Link to comment
Сподели другаде

  • 1 year later...

Здравейте,

 

Надявам се да не ме изядете, задето задавам въпроса си тук, но това е единствената тема, отнасяща се за ъпдейти. Въпроса ми е: ъпдейтите имат опреден размер и се чудех- те на мястото на бъга, който се предполага, че оправят ли застават или заемат допълнително памет и увеличават размера на програмата? Благодаря предварително. Относно темата: не ъпдейтвам никога и нищо освен антивирусната, защото тя сама го прави.

Link to comment
Сподели другаде

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Гост
Отговори на тази тема

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   Не можете да качите директно снимка. Качете или добавете изображението от линк (URL)

Loading...

×
×
  • Създай ново...